Да направим НЕЩО...

  • 649
  • 1
Здравейте мами .
Мечтата ми от години е да създам нещо подобно на детска градина или занималня за деца с увреждания.Завършила съм специална педагогика.Още от училищните си години се интересувам много силно от аутизма и подобните на него разстройства. Писах дипломна работа на тази тема. Все още не съм се отказала от мечтата си , но имам нужда от съмишленици. Като казвам детска градина или нещо подобно имам предвид място където да се работи с децата с цел да се интегрират в масовите учебни заведения. Ходила съм на практика на подобно място- "Покров Богородичен". Идеята ми е още не е съвсем избистрена. Мисля ,че подобно нещо не може да се финансира на частни начала, тъй като родителите едва ли ще могат да си го позволят.А не мога да си представя как ще върна детенце, защото родителите му не могат да платят.Другият вариант за финансиране за който съм мислила е кандидатстване с проект към някоя организация или асоциация.
Има ли желаещи да направим НЕЩО?
Знам ,че няма да е лесно, но не мисля ,че някой в този форум се плаши от трудности.  bouquet 
Виж целия пост
# 1
Здрасти, работим по въпроса. Ще ти пиша на Лични по- подробно. Ако имаш въпроси пиши ми и ти на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия