Секс след раждане-кога?

  • 4 978
  • 21
мили майчета, бихте ли споделили кога за първи път правихте секс след равдането? Имахте ли проблеми, болеше ли ви?$удя се дали е възможно да се нараним ако не е минало достатъчно време?ще сте ми много пполезни със съветите си за да се чуствам сигурна  . Предварително благодаря. И честита нова година на всички!
Виж целия пост
# 1
Аз раждах секцио и правихме секс на 40 ден. Не съм имала никакви проблеми. За раждалите нормално незнам как е.
Виж целия пост
# 2
Ами да ти кажа малко по-сухичко беше първите 1-2 пъти, но с времето се оправи положението. Wink......и не ме е боляло, но пък аз нямах и шевове Peace
Виж целия пост
# 3

Когато ти се почувстваш готова! Ние го направихме след 14 ден, аз много се притеснявах, но всичко мина добре  bouquet
Виж целия пост
# 4
изчакай да ти спрат изцяло лохиите, за да не рискуваш инфекция.
Виж целия пост
# 5
Виж тези теми:
Въпрос за шевовете и секса
Колко време ви боля след раждането
Кога започнахте отново секса след секио?
Болезнен секс
Сексът след раждането...
Секс след нормално раждане!? Боли ли?
За секса след раждането
За "първи път отново" съм жена
Секс след секцио
тези разкъсвания при нормално раждане отразяват ли се на бъдещия сексуален живот
За раждането и секса след него
Секс след раждането ....
секс след секцио
Виж целия пост
# 6
По принцип лекарите препоръчват да се изчака 40 дни или докато спре кървенето, но всеки случай си е индивидуален. Ние пробвахме чак 50тина дни след раждането и болеше доста, въпреки, че мъжът ми беше особено внимателен. Почувствах предишното удоволствие чак след месеци. Гадничко, но съм чувала че при доста мамчета е така. Дано при теб всичко да е нормално. Не се тревожи. Дори и в началото да има проблем, важното е да не се тревожиш, а с времето всичко се забравя  Wink
Виж целия пост
# 7
След 40 ден.
Виж целия пост
# 8

Когато ти се почувстваш готова! Ние го направихме след 14 ден, аз много се притеснявах, но всичко мина добре  bouquet
И ние долу горе, така. Първите един два пъти леко усещах шевовете и малко ме наболяваше, но после всичко беше ОК. Май беше на 21 ден след раждането.
Лекарите наистина препоръчват да се изчака 40 дни или докато спре кървенето, но при мен ми тече повече от 2 месеца след раждането. Та хич не го чакахме.
Виж целия пост
# 9
изчакай да ти спрат изцяло лохиите, за да не рискуваш инфекция.
Това е и моето мнение Peace
Виж целия пост
# 10
Когато си готова, аз лично много се страхувах ,че ще се разпоря ,но всичко беше добре и без болка. Ако се притесняваш от инфекции има презервативи. А лекарите в болницата ми казаха, че циганките го правели зад болницата с мъжете си още на другия ден #Crazy #Crazy #Crazy ....... и такива има.
Виж целия пост
# 11
Това е индивидуално.
При мен-на 6.седмица.Не ме е боляло,не ми е било некомфортно.
Виж целия пост
# 12
След 40 ден, ден преди това ми спря и кървенето
Виж целия пост
# 13
След 40 дни, но внимателно. Аз имах шевове, които не ме боляха, защото отдавна бяха зарастнали, но ме бяха зашили тясно  Embarassed и горе-долу се чувствах, все едно ми беше за пръв път. И мъжа ми каза, че са ме направили, като нова  Flutter
Не очаквай да изпиташ удоволствие първия път след раждането! Но с постоянство, всичко се постига.
Виж целия пост
# 14
След като ти свърши кървенето. Аз лично започнах след като ми махнаха конците,просто таткото го беше страх по рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия