20% зрение след операция от катаракта-последтвия..Моля за мнения

  • 16 000
  • 5
Преди месец и нещо майка ми претърпя операция на катаракта .Много на бързо беше всичко .Преди операцията зрението беше 3%.Веднага след това 60%,а месец след операцията 20%.
В клиниката само изцъкаха и не дадоха информация какво следва.
Истината е,че бяха много любезни докато се навием да оперираме и ни посрещнаха с отворени обятия,но след това картинката е коренно променена.
Съгласна съм,че всяка операция крие риск от неуспех,но доколкото прочетох е много важна предварителната диагностика на всеки пациент,особено хора на възраст.
Понеже не успях да намеря много по темата ,молбата ми е да споделите подобни състояния и най-вече се притеснявам има ли шанс да се върне зрението по някакъв начин.
Ще я заведа на контролен преглед при друг специалист.Колебая се между клиниките Зора и Пашев.
Препоръчайте .
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Преди месец и нещо майка ми претърпя операция на катаракта .Много на бързо беше всичко .Преди операцията зрението беше 3%.Веднага след това 60%,а месец след операцията 20%.
В клиниката само изцъкаха и не дадоха информация какво следва.
Истината е,че бяха много любезни докато се навием да оперираме и ни посрещнаха с отворени обятия,но след това картинката е коренно променена.
Съгласна съм,че всяка операция крие риск от неуспех,но доколкото прочетох е много важна предварителната диагностика на всеки пациент,особено хора на възраст.
Понеже не успях да намеря много по темата ,молбата ми е да споделите подобни състояния и най-вече се притеснявам има ли шанс да се върне зрението по някакъв начин.
Ще я заведа на контролен преглед при друг специалист.Колебая се между клиниките Зора и Пашев.
Препоръчайте .
Благодаря предварително.
На колко години е майка ви? И при кой специалист сте я водили за операцията? Peace
Виж целия пост
# 2
Ами на 73 е,при доц.Арнаудов или нещо подобно.
Много прехвалената стока винаги е не качетвена.В смисъл такъв ,че докато ни вземе парите беше много любезен и отзивчив.След това вдигна рамене и нищо.
Заведох майка ми в друга клиника и след скенер се установи,че има дупка в ретината,сега след 6м ще я водя пак на контролен,но още сега знам,че си е за операция.
Арнаудов може да е специалист,но ни остави на средата на пътя.Меркантилен до мозъка на костите,но като гледам отзивите за него вечроятно не сме се харесали/пак заради парите,бяхме с допълнително здравно,за което в   неговта клиника не бяха чували/.
Виж целия пост
# 3
Ами на 73 е,при доц.Арнаудов или нещо подобно.
Много прехвалената стока винаги е не качетвена.В смисъл такъв ,че докато ни вземе парите беше много любезен и отзивчив.След това вдигна рамене и нищо.
Заведох майка ми в друга клиника и след скенер се установи,че има дупка в ретината,сега след 6м ще я водя пак на контролен,но още сега знам,че си е за операция.
Арнаудов може да е специалист,но ни остави на средата на пътя.Меркантилен до мозъка на костите,но като гледам отзивите за него вечроятно не сме се харесали/пак заради парите,бяхме с допълнително здравно,за което в   неговта клиника не бяха чували/.
Понякога и това е вярно, за съжаление. И аз съм попадала на такива които докато ти вземат парите са тихи и кротки, а поле изобщо не им пука. Но и другото го има, арогантни и нагли знаейки че живота ти зависи от тях си позволяват на базата на страха ти да си искат парички. Питайки те какво работиш или акво си работил, като първи въпрос. Как тогава при нужда да ходиш при лекар?! Нямам отговор.
Иначе този доц.Арнаудов от кой град е?
Мога да препоръчам един лекар, но не смея като чета какво сте писали не ми се иска да ви разочаровам и аз. Мен вече и то този форум ме разочароваха с препоръки за лекари, което е друга тема! Peace
Желая ви да намерите вашия лекар и той наистина да ви помогне.
Виж целия пост
# 4
Ами в София е и мисля,че беше Андреев.Клиниката е Ден и има много добри отзиви,но аз лично се почувствах унизена от отношението и най -вече от не професионализма.
Не можа да те оставят на сред лечението и да парадират за стил и класа.
Виж целия пост
# 5
Ами в София е и мисля,че беше Андреев.Клиниката е Ден и има много добри отзиви,но аз лично се почувствах унизена от отношението и най -вече от не професионализма.
Не можа да те оставят на сред лечението и да парадират за стил и класа.

Съжалявам да го чуя-прочета, много е жалко когато на гърба на нещастието някой градят свое щастие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия