Дори и диагнозата "стерилитет" не е окончателна присъда!

  • 709
  • 4
Дори и диагнозата "стерилитет" не е окончателна присъда! Какво  тогава да говорим за "по-леките" проблеми, свързани със забременяването.
Не трябва да разчитаме само на лекарската намеса. Можем и да опитаме да се справим с проблемите си с помощта на упражнения. Познавам вече няколко млади майки, на които те са помогнали да имат деца. За да не  ви обяснявам със свои думи, отидете на сайта, където  пише за това:  www.ippbg.org, темата e "самовъзстановяване".
Пожелавам ви успех!
Виж целия пост
# 1
Разгледах сайта, видях че има координати и в Пловдив...за лекции и семинари ли става въпрос конкретно за Пловдив, от 30 януари?
Виж целия пост
# 2
Дори и диагнозата "стерилитет" не е окончателна присъда! Какво  тогава да говорим за "по-леките" проблеми, свързани със забременяването.
Не трябва да разчитаме само на лекарската намеса. Можем и да опитаме да се справим с проблемите си с помощта на упражнения. Познавам вече няколко млади майки, на които те са помогнали да имат деца. За да не  ви обяснявам със свои думи, отидете на сайта, където  пише за това:  www.ippbg.org, темата e "самовъзстановяване".
Пожелавам ви успех!

Хех, кой казва, че е окончателна присъда? Няма такова нещо, джанъм, почети малко в този форум, за да видиш колко излекувани хора има.

Какво значи "по - леките" проблеми? Стерилитет е сборна диагноза, тя включва както много и различни проблеми.

Ти разгледал/а ли си този сайт? Там работят и лекари (познавам лично едната от тях), и очевидно се намесват.

Две думи по същество - стерилитетът като доста трудна материя е обект на множество спекулации, като тази, която си посочил/а в линка - "отстраняват се безплодие, стерилитет и импотентност" (момичетата, които са редовни участнички в този форум, сигурна съм, разбират за какво говоря, а за останалите при нужда ще обясня). С психотерапия, упражнения или каквото там се рекламира на сайта могат да се лекуват само определен брой причини за безплодие и доста много не могат да се лекуват.

Между другото, колко струва това удоволствие, знаеш ли?
Виж целия пост
# 3
Може и аз да съм много тъпа...ама с какво ще ми помогнат те newsm78 Четох, четох и пак не ми проблесна.
И ако можех да си помогна сама дали щях да ходя при лекари, които да ни помагат с проблема.
И дали упражненията ще помогнат на съпруга ми да си оправи спермограмата newsm78
Май затъпях тотално.....
Виж целия пост
# 4
Аман, бе, край нямат шарлатаните.
Що не взема и аз да продавам нещо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия