тежък Януари

  • 2 512
  • 15
 Cry Cry CryДнес трябваше да празнуваме втори рожден ден .На 19 януари става и една година без нашето слънчице . Cry CryЗадушавам се от мъка .Крепи ме мисълта за малкото бебе ,което чакаме .Много ми е тъжно . Cry
Виж целия пост
# 1
Мога само да ти кажа колко много съжалявам и те подкрепям. Нека малкото ангелче бди над вас. Praynig

Виж целия пост
# 2
 newsm45 newsm45 newsm45
Спи спокойно малък Еди!!!
Виж целия пост
# 3
Ради, твоето светло ангелче бди над вас и над малкото ви бебче. Бъди спокойна и позитивна!
Прегръщам те Hug
Виж целия пост
# 4
S teb sme!!!!
Malko angelche Edi zakriliaj mama,tate i bebcheto!!!! Cry Cry
Виж целия пост
# 5
Мила Ради,
Дръж се. В мислите си съм с теб. Hug Hug Hug
Praynig за Еди  Cry Cry Cry


Виж целия пост
# 6
С теб съм в мъката ти. Бъди сила, твоето бебе ангел ще бъде винаги до теб. Прегръщма те.
Виж целия пост
# 7
Прегръщам те и съм с теб в мъката ти.
Виж целия пост
# 8
Благодаря за подкрепата ,момичета .Радвам се ,че ви има и мога да си споделям с вас .Обичам ви .
Виж целия пост
# 9
Мила Ради,
изпращам ти една топла прегръдка,
не мога да си представя дори сигурно колко ти
е тежко. Дори не се познаваме, а често плача, само като си помисля
каква жестока изненада ти е изпратила съдбата.
Бъди силна в това страшно изпитание - заради хората
които ге обичат и обичаш, заради мъничкото бебче.
Малкото ангелче Еди винаги ще е около вас.
Странното е, че днес като се събудих, си помислих точно за него,
и ми стана много мъчно.  Cry
Виж целия пост
# 10
Аз се моля невинната му душица да е намерила покой и мъничкото ангелче да е наистина в рая. Дано Еди е щастливо ангелче на прекрасно приказно място Praynig.
Не е успокоение за безкрайно  изстрадалото ти сърце. Еди винаги ще има едно особено място там.

Ради, след тежкия януари ще има прекрасен месец март.
 
Виж целия пост
# 11
Ради, нямам думи, с които да ти опиша, какво чувствам като прочетох темата ти... То и всички думи са излишни. Исках да ти кажа, че мислено съм с теб и се моля за Еди. Да е добре, където и да е Praynig.
Влизам често във вашия форум и плача с вас, но не пиша, защото не зная, какво да кажа...
Но почти всеки ден се сещам за Еди и Поли на Angela, пътувайки в трамвая, сядайки да ям или работейки нещо си там... Много е мъчно, надявам се, че някой ден болката се притъпява..., знам, че не изчезва, но дано се притъпи и да не боли поне като жива рана.
Много ти съчувствм, миличка, много... и безсилието, че нищо не може да се направи Confused. Кураж и късмет ти пожелавам.
Виж целия пост
# 12
Мила, напълно разбирам как се чувстваш...прегръщам те силно и ти пожелавам от сърце много здраве за теб и малкото човеченце което носиш в себе си! Сега трябва да си колкото е възможно по - позитивна в мислите си, заради слънцето което расте в теб...а ангелчето, повярвай ми, то остава наистина цял живот да бди над теб и близките си...Моята дъщеря сега трябваше да е на 14....не минава ден почти да не се сетя....но в очичките на двете си деца намирам и нейните, и това ме прави по-силна и отговорна...
Виж целия пост
# 13
Съчувствам ти, но бъди по-позитивна, заради човечето,което носиш в теб.
Бъди силна! А Еди винаги ще е с вас и ще ви закриля и пази!
Виж целия пост
# 14
Миличка, искрено се надявам през март да гушкаш най-хубавото бебе. Трябва да си силна заради него. Знам, че никак не е лесно  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия