Търся си компания за фитнес...

  • 1 530
  • 17
Ако има желаещи мами от Мусагеница, Дървеница или Ст.Град и имат желание да се присъединят към мен...
Като ходя с още някой, все си мисля че ще съм по-редовна  Embarassed
Ето ви и сайт на фитнеса http://www.sports-light.com/
Замислила съм се за програма от 3 пъти седмично вечер след работа или през деня в събота и неделя, така че ако има желаещи ад свиркат  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Ееее, с удоволствие бих дошла, близко ми е, но аз предпочитам през деня, защото вечер взимам щерката от детската, а и малкия няма на кой да го оставя вечер.Иначе ако е през деня, няма никакъв проблем.
Виж целия пост
# 2
Ако има желаещи мами от Мусагеница, Дървеница или Ст.Град и имат желание да се присъединят към мен...
Като ходя с още някой, все си мисля че ще съм по-редовна  Embarassed
Ето ви и сайт на фитнеса http://www.sports-light.com/
Замислила съм се за програма от 3 пъти седмично вечер след работа или през деня в събота и неделя, така че ако има желаещи ад свиркат  Mr. Green

Много жалко, че не си от Младост!  newsm45
Виж целия пост
# 3
Супер е идеята, обаче за мое съжаление сме в различни квартали на София. За да не пускам нова тема, ако има някой в района на Св. Троица, Захарна фабрика да свирка насам newsm39 fiuuuuuu Аз смятам да спортувам през деня!
Виж целия пост
# 4
Много жалко, че не си от Младост!  newsm45
Зависи в коя Младост си... фитнеса е много близо до Окръжна болница и Младост1
Виж целия пост
# 5
Много жалко, че не си от Младост!  newsm45
Зависи в коя Младост си... фитнеса е много близо до Окръжна болница и Младост1

Ами в Младост 4 съм, не ми е много далече в такъв случай.  Laughing
ПС: Ама не е и много близко ! Grinning
Виж целия пост
# 6
Идеята ти е страхотна а и сме на близо. От колко обаче вечер?
Виж целия пост
# 7
Идеята ти е страхотна а и сме на близо. От колко обаче вечер?
20,30 добре ли  newsm78 фитнеса работи до 22,30.
Ако искаш да се доразбираме на лични  Wink
Виж целия пост
# 8
колко е цената на фитнеса 4е при мен нещо не се отваря аз съм на окръжна болница и мога да ходя:)
Виж целия пост
# 9
колко е цената на фитнеса 4е при мен нещо не се отваря аз съм на окръжна болница и мога да ходя:)
От 10.00 до 16.00 4лв. в останалото време 5лв.
С карти е по-евтино, но на място можеш да прецениш за колко посещения да си вземеш. Иначе фитнеса е много добър и има готин басейн  Wink
Виж целия пост
# 10
Бих се присъединила, но вече си намерих фитнес студио- до Студ. град, но от другата страна на Младост. Много хубаво местенце, а е и доста "тънко."
http://www.grafit2004.com/
Виж целия пост
# 11
Супер е идеята, обаче за мое съжаление сме в различни квартали на София. За да не пускам нова тема, ако има някой в района на Св. Троица, Захарна фабрика да свирка насам newsm39 fiuuuuuu Аз смятам да спортувам през деня!
Искам и аз!!!!!! Laughing Peace
Виж целия пост
# 12
Супер е идеята, обаче за мое съжаление сме в различни квартали на София. За да не пускам нова тема, ако има някой в района на Св. Троица, Захарна фабрика да свирка насам newsm39 fiuuuuuu Аз смятам да спортувам през деня!

Къде има фитнес в този район, аз съм при Рамстор, но още нямам възможност да се запиша, понеже бебето е малко, а мъжа ми изпитва ужас от грижите за малки и неговорещи човечета, иначе го обича много, но като ревне незнае как да провери дали е наакан даже, да не говорим, че не различава и миризмата, ама след 5-6 месеца ще имам възможност, но незнам къде тук в райна има такъв център.
Виж целия пост
# 13
Не мога да се присъединя защото ми е много далече, иначе вечер ме устройва...но ти пожелавам успех, да си сериозна и да свалиш толкова, колкото искаш Wink
Виж целия пост
# 14
Аз съм яко далеч от региона, но исках само да ви кажа, че Фитнес Лайт е много яко местенце....моят капризен мъж там се измести да ходи да плува и после сауна.А иначе по-рано беше клиент на басейна Спартак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия