Ха , сега кажете в този сибирски студ кой климатик работи ....

  • 42 148
  • 256

Анкета

Кой климатик работи безотказно в Сибирският студ ?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 105
Гледам, че коментирате обледеняването на външните тела и да попитам в тази връзка нещо:
Какво правите като е замръзнало/обледено?
Когато климатиците не се спират въобще пак ли замръзва тялото?
Интересно ми е защото аз нямам никаква видимост към външните тела-на последен етаж сме и ги монтирахме на покрива на кооперацията, но до там се стига през капандура на съседен вход.
Не ми се е налагало да ги мисля-работят безотказно-2 мицубиши и един дайкин са, не съм ги изключвала от началото на ноември, само коригирам градусите като сме у дома.
Виж целия пост
# 106
според мен няма за какво да се притесняваш,машините ти са добри и ще се справят.ако имаш възможност се изслушвай в звука им
Виж целия пост
# 107
Стефания
От постовете ти става видно, че изобщо не си наясно с моделите, които са Ви монтирали.
Чудя се дали изобщо са Дайкин  newsm78
Искам да отбележа, че големите мощности на евтините модели на Дайкин са клас Б.
Ако все пак са Ви такива.
Eстествено 4е не съм наясно.Да не мислиш 4е разбирам от климатици бойлери пе4ки и т.н.Май е много трудно да се проумее 4е за тази работа си има хора занимаващи се с съответния уред.Сега няма да тръгна да ти изреждам марките уреди в нас.А ти продължавай да се 4удиш за каквото още си искаш-мен това слабо ме иннтересува.Удостоих те с отговор ноо спирам ве4е-не оби4ам да драскам по разни форуми.А между другото до миналата год. климатиците ни бяха самсунг и панасоник,незнам защо реших 4е трябва да се сменят при това си работеха и сега направих разликата между тях и прослувутите даикин-разлика май няма.
Но тои мъжъ ми е виновен защото ме послуша 4е искам по нови модели климатици и като разпитах ми казаха ,,дайкин,,.Мъжъ ми доведе едни хора които малко се у4удиха според мен 4е искам да ги сменям климат.Само разбрах 4е дайкин не били китаиски модел а малаизииски или нещо подобно.което на мен разбира се нищо не ми говори.Но в никакав слу4ай не си и мисли 4е някои ще ни набута нещо фалшиво-НЯМА ШАНС не се е слу4вало досега. И така...дойдоха след 3 дни ииии отремонтирваха старите и сложиха новите.Мисля 4е достатъ4но пописах.Лек ден.Моля ако оби4ате не ми задаваите пове4е въпроси,няма да бъда така добра да отговарям.
Виж целия пост
# 108
Ох, честно казано нищо не разбрах от последните словоизлияния, но и не се напъвам.
Определено е добре, че няма да има нужда да се четат подобни постове в темата нататък Stop Stop Stop

а в този пост от Ноември 2011 явно става дума за някой от скапаните Дайкини:
здравеите. бихте ли ми препоръчали климатик за стая 50квадрата .благодаря много.спешно е.ако може да е от техномаркет
Виж целия пост
# 109
Ох, честно казано нищо не разбрах от последните словоизлияния, но и не се напъвам.
Определено е добре, че няма да има нужда да се четат подобни постове в темата нататък Stop Stop Stop

а в този пост от Ноември 2011 явно става дума за някой от скапаните Дайкини:
здравеите. бихте ли ми препоръчали климатик за стая 50квадрата .благодаря много.спешно е.ако може да е от техномаркет
Не се напъвай да се правиш на дедектив,много съм те заинтересувала нещо.Сега ще те разо4аровам и ще попиша малко-няма на4ин много съм възпитана.Това което си изровила съм го писала аз а тази стая няма нищо общо с нашия мезонет.И наистина беще спешно.Сега да не ме питаш къде отидоха старите климатици-------ами незнам но сигурно мъжъ ми ги е подарил на някои бедни хорица.Ти какво-искаш да ти снимам климатиците ли ако искаш и снимки на старите ще ти покажа а.И не ме интересува какво си разбрала и какво не.За мен е ясно.даикин вършат същата работа като панасоник и самсунг.Да не мислиш 4е на някои друг мнението ме интересува-как пък не.
Виж целия пост
# 110
Определено е добре, че няма да има нужда да се четат подобни постове в темата нататък Stop Stop Stop

и аз това си помислих, но не би  Crazy ooooh! ooooh!

Кой каза Нокрия... много добър избор Peace Peace

самсунга и тошибата на  `GHOst whisSpeRer* ~  са "равни" та няма от какво да ви боли  Laughing
Виж целия пост
# 111
Определено е добре, че няма да има нужда да се четат подобни постове в темата нататък Stop Stop Stop

и аз това си помислих, но не би  Crazy ooooh! ooooh!

Кой каза Нокрия... много добър избор Peace Peace

самсунга и тошибата на  `GHOst whisSpeRer* ~  са "равни" та няма от какво да ви боли  Laughing

Оххх моля те, не ми се спори Stop
Виж целия пост
# 112
Ние сме с две Осаки инверторени 5 година безотказна работра. Единствено  коригирам температурата зимно време не се гасят изобщо .Това лято моят мъж им направи профилактика разглоби ги на съставни части и след това викна човек само да им допълни фреон.Сами си размразяват външнитш тела ..и се надявам да са все така послушни Grinning
Виж целия пост
# 113
В хола имаме 2 Мицубиши инвентор до -20 С, които си издържаха на големия студ, но вчера в по-топлото по-старият (от 2008 г) спря да охлажда. Оказа се, че беше замръзнало външното тяло. Техникът диагностира проблема по телефона, мъжът ми го размрази и тръгна.
Дано нямаме нови проблеми. Във всички случаи - имаме алтернативно отопление, защото определено не може да се има пълно доверие само на климатици по време на тежка зима  Peace
Виж целия пост
# 114
здравеите. бихте ли ми препоръчали климатик за стая 50квадрата .благодаря много.спешно е.ако може да е от техномаркет

 
 Моя роднина , която работи във въпросната верига ми каза под секрет да не си купувам климатик от там за нищо на света , не се обоснова , но ...явно има защо
Виж целия пост
# 115
като става въпрос за замръзване на външното тяло-не може ли да се монтира на балкон-остъклен с винкел и с доста счупени прозорци ?
Виж целия пост
# 116
Тая тема твърде забавна стана...Носталгия ме обхвана за ДиС....:Simple Smile))
stefannia,  мъжъ ти, вместо да дава пари за скапаните Дайкини, да беше те записал на съкратен курс по правопис...Не че щеше да има смисъл, ама...
И да не е само спам - Дженеръл са невероятни машини. В службата имах 15 годишен - работеше като нов на много минусови температури....   
Виж целия пост
# 117
Гретел  Hug- изобщо не поисках да отварям темата за МъжЪ, 4е става страшнУ
Виж целия пост
# 118
Гретел  Hug- изобщо не поисках да отварям темата за МъжЪ, 4е става страшнУ

"Великите умове обсъждат идеи. Средните умове обсъждат събития. Малките умове обсъждат хората."
Елинор Рузвелт

темата става интересна.... fiuuuuuu
Виж целия пост
# 119
като става въпрос за замръзване на външното тяло-не може ли да се монтира на балкон-остъклен с винкел и с доста счупени прозорци ?

няма да е комфортно на обитателите на жилището, а на климатика ще му е перфектно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия