Имам нужда от помощ

  • 1 037
  • 9
Здравейте на всички.Аз сам нова в този форум но прочетох доста от нещата които сте писали и обсъждали- с две думи възхищавам ви се за смелоста да говорите открито.Аз съм на 20 години и имам нужда от помощ.Моят птоблем е следният. Пиех 3 г. противозачатъчни хапчета след аборт,  преди 3 месеца ги спрях.два месеца всичко беше нормално,но  сега на 3 месец ми закъснява с 16 дена.Изпитвам и болка в зърната на гърдите си.Правих си 5 теста за бременност и 5-те бяха отрицателни. Не желая да имам дете засега та аз само на 20Помогнете ми кажете ми какво да правя.Да ида ли на лекар.На някой случвало ли му се.Много съм объркана
Виж целия пост
# 1
Спокойно можеш да идеш на лекра...ако има нещо ще се види.
Желая това, което искаш  bouquet
Виж целия пост
# 2
Иди на лекар след такова закъснение ще се види ако има плод
Желая ти късмет  Peace
Виж целия пост
# 3
Май наистина трябва да ида на лекар.Но нещото което най- много ме притеснява са болките в зърната ми.Никога преди не ми е закъснявало толкова,чудя се дали не сам се увредила от хапчетата през всички тези години!?
Виж целия пост
# 4
Закъснение може да имаш и от промяната на времето...от хормони...абе я отиди на лекар.
Виж целия пост
# 5
Възможно е закъснението да се дължи на наместването на хормоните след спирането на хапчетата. Чувствителните гърди са симптом както на бременност, така и на пмс, а също и на различни рамествания в хормонките. Други няскакви симптоми имаш ли - гадене, често уриниране.... и можеш ли д анамериш нещ осходно с усещанет оти в предходната бременност?
Виж целия пост
# 6
Не виждам нищо сходно с предишната ми бременост.Помня че тогава ме болеше много главата и повръщах от всичко,беше ужасно.
Аз обаче реших ще ходя на лекар.Мерси на всички които се отзоваха на молбата ми.много ми помогнахте. Peace
Виж целия пост
# 7
Цитат
Възможно е две бременности на една и съща жена да са коренно различни. Мойте бяха такива.През първата изобщо не  ми ставаше лошо само ми се виеше свят в началото, а през втората първите 3м постоянно ми беше лошо.
Виж целия пост
# 8
Възможно е  да ти се е повишил пролактина и от там идват и `чувствителните гърди`. Случва се след прием на хапчета. Но при всички случаи отиди на лекар, за да си оправиш хормоните.
Виж целия пост
# 9
Ама от 6 януари до сега момичето сигурно е отишло на лекар , та не виждам смисъл в повдигането на тази стара тема .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия