Пюрета със сгрешен етикет !!!

  • 418
  • 2
Здравейте, мами!

Ако не ми се беше случило, нямаше да повярвам!!!!

Днес, след млаката истерия около пюретата Ам.-Ам, решихме да пробваме и да сменим марката. Купихме две месни пюрета "Картофи и царевица" на Сънвал от магазин "Пинокио" в Дружба. До тук всичко добре.
Оказа се обаче, че на лепнатия допълнително етикет на български пише, че пюрето е произведено от Сънвал и е внесено от  Неделчев и Неделчев, но на оригиналния немски етикет - фирмата производител се оказва Алнатура.  ShockedКак е възможно това и как може по този начин да се подвеждат българските майки относно избора им какво да дадат на своите деца????  #2gunfire
От информация в интернет става ясно, че Сънвал и Алнатура са две съвсем различни немски фирми. Това, което тези от фирма Неделчев и Неделчев са направили е най-малкото грешка и ми се струваа, че и те ни дължат обяснение и извинение.

Написах им писмо, а утре ще им се обадя, да видим какво ще измислят. newsm78
Виж целия пост
# 1
Това което аз съм чувала от продавачките е че едната фирма е дъщерна на другата. Не ги защитавам ни най-малко обаче.
Виж целия пост
# 2
Аз също си помислих, че може би имат нещо общо, но от инфото, което успях да открия в Интернет, не намерих никаква връзка помежду им, освен че и двете са немски фирми.
Въпросът е, че дори и да са дъщерни фирми, това трябва да бъде обозначено на етикета.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия