Тъмни сенки под очите - какъв крем да пробвам???

  • 21 701
  • 30
До сега не съм ползвала нищо такова, а според някои отдавна съм закъсняла (минах 25г.) Grinning Марки и цени най-различни, моля който е пробвал нещо наистина ефикасно да сподели Grinning Благодаря Grinning
Виж целия пост
# 1
Добре действат резанчета картофи , поставени на очите.
Има специални , готови маски в китайските магазини с биологино, активно злато, жен-шен и др.
Най-добре ще е , ако можеш да се наспиш и си отпочинеш !
Виж целия пост
# 2
Добре действат резанчета картофи , поставени на очите.
Има специални , готови маски в китайските магазини с биологино, активно злато, жен-шен и др.
Най-добре ще е , ако можеш да се наспиш и си отпочинеш !
Благодаря за бързия отговор Grinning Това със спането е почти невъзможно Mr. Green Тъкмо се зачетох във въпросчета за диети ... Е, за 2 месеца смъкнах 18 кг, но сънят ми беше не повече от 1-2 часа на денонощие #Crazy От тогава съм със сенки  #Crazy
Виж целия пост
# 3
В такъв случай, трудно ще те помогне крем.
Трябва ти вълшебна пръчица!  Grinning
Ако искаш , изпрати ми адреса си на лични, ще ти изпратя от китайските маски! Много са добри, а ако не ти помогнат, поне няма да ти навредят. Освен това са не са скъпи - 1.60 лв.
 newsm78
Виж целия пост
# 4
Кремче не мога да препоръчам - не знам за някое наистина ефикасно, но дори да намериш резултатът ще дойде бавно. Ако търсиш по-бърз ефект, ти препоръчвам да си вземеш течен коректор за сенки под очите. Аз съм доволна от този на Bourjois. Има тестери, така че, ако искаш пробвай. Успех!
Виж целия пост
# 5
Аз използвам на Арома, по-евтиничък и съм изключително доволна. Но аз нямах много кръгове. Но все пак доста добре ми действа.
Виж целия пост
# 6
Тъмните сенки под очите са признак или за преумора или за токсикация на организма. Токсикацията се премахва а съответно и сенките ако караш 1 седмица на чайове и плодове.
Виж целия пост
# 7
Тъмните сенки под очите са признак или за преумора или за токсикация на организма. Токсикацията се премахва а съответно и сенките ако караш 1 седмица на чайове и плодове.
Ами определено е от преумора! Ако отслабна още направо ще се свърша, ден няма без да си хапна шоколад (дава ми енергия) и пак слабея, а какво остава да спра да ям Shocked Иначе идеята не е лоша, но не точно сега Grinning
Виж целия пост
# 8
И аз имах същия проблем, ползвам едно кремче на RoC и съм доволна. Е сенките под очите ми бяха сини и не са изчезнали съвсем, но още след първата седмица изсветляха малко, а сега след около месец редовна употреба почти ги няма. Освен това от време на време си правя студени компреси или топли с лайка, но доста рядко ми остава време.
Виж целия пост
# 9
от кремчето на орифлейм съм много доволна. този месец май беше намалено, но не се сещам точно колко струваше. може би около 12-13лв.
на гарние съм ползвала гел за под очи. също съм доволна. и той струваше толкова.
от арома не съм доволна - изобщо  Naughty. по-добре ми беше без крем, отколкото с този на арома.
от нивея също не съм доволна. но той беше по0скоро против бръчки, та сигурно затова  Wink
Виж целия пост
# 10
Galenik-струва около 30 лв поне има ефект
Виж целия пост
# 11
В момента използвам на "Нивея" за сенки около очите,но не виждам никаква промяна.Препоръчвам ти да си вземеш коректор и така да заличаваш сенките.
Виж целия пост
# 12
Galenik-струва около 30 лв поне има ефект

наистина помага Peace
Виж целия пост
# 13
Миличка, аз съм доста по-възрастна от теб и имах същите проблеми.Тъй като на ден изкарвах по 15 часа пред компютъра си бях внушила, че тъмните кръгове са оттова докато наскоро реших и си направих профилактични прегледи /дори бях ходила и в Медицинска академия в Института по алергология/ - е да не те отекчавам . ....и така докато накрая се оказа,че е от ниския ми хемоглобин. Съветвам те и ти да отидеш да си го провериш. УСПЕХ!
Виж целия пост
# 14
Кремчето на Галеник наистина помага, но тези 30лв. бяха за кремче 7 или 8мл.  Mr. Green
В момента ползвам Дистресант на RoC, не намирам разлика и е 22-23лв. за 15мл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия