Ако има бебе трябва ли БТ да е над 37 след ову-то

  • 1 334
  • 15
Здравейте мили мами. Аз опитвам за втори път, но ми тпрябва малко помощ. Ако някоя от вас като е забраменяла си е мерила БТ-то /след овулацията де/. Интересува ме дали задължително БТ трябва да е над 37. Моята е 36.9 от няколко дена и си мисля, чеи пок не е станало бебчо! Моля да ми помогнете. Благодаря Ви преддварително. Желая на всички всичко най - хубаво!
Виж целия пост
# 1
ПО-важна е разликата между пред и след овулационните фази. Т.е ако преди овулацията темп-та ти е била 36,4, напр. ,то 36,9 никак не е зле. По принцип тя съ държи висока до началото на менструацията . ПОжелавам ти да се покачи още малко и дасе задържитака повееееечко! Grinning
Виж целия пост
# 2
Ами трябва да остане висока, Zuzi, ако има бременност.
След като е спаднала най-вероятно няма.
Не се отчайвай и успех следващия път!


Виж целия пост
# 3
deleted
Виж целия пост
# 4
Скъпа, не искам да ти давам празни надежди, но даваш много малко информация.
1. ПО време на целия зикъл  ли си мериш темп-та?
2. Каква е разликата в стойностите
3.Колко дни  остават до цикъл (ако саминали 10 дни след овулация тестът може вече и да е положителен)
4. Лично аз бях вече бременна с 36,9 С
Още веднъж:УСПЕХ!!!!!!
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти мила за този отговор. ти си ми надеждата. Преди ову БТ е 36.4 и 36.5. В събота се покачи на 37, в неделя 36.9, вчера 37 и днес 36,9. Ти наистина ли беше бременна с 36.9 и кога беше това, в смисъл преди закъснениието ли? Извинявам се за глупавите въпроси, но това е най - голямата ми мечта за момента. Желая ти всичко най - хубаво, много здраве и щастие.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Zuzi
Благодаря ти мила за този отговор. ти си ми надеждата. Преди ову БТ е 36.4 и 36.5. В събота се покачи на 37, в неделя 36.9, вчера 37 и днес 36,9. Ти наистина ли беше бременна с 36.9 и кога беше това, в смисъл преди закъснениието ли? Извинявам се за глупавите въпроси, но това е най - голямата ми мечта за момента. Желая ти всичко най - хубаво, много здраве и щастие.

Още веднъж ти казвам, че празни надежди не давам, аз самата доста месеци се разочаровах, но търпението си даде резултат!
Моите стойности бяха почти същите (преди и след О).36,9 и преди и след закъснението.
Имам ICQ и мейл ако искаш пиши! Стиссскам палци - все някога ще стане!!!!
Виж целия пост
# 7
Значи и след закъснението пак беше 36,9. Това е страхотно! Аз съм длъжна да се надявам. Този месец направихме всичко каквото трябва. При теб от кой път стана мила?
Виж целия пост
# 8
Зузи и при мен беше около 36.8, 36.9 - сутрин. По принцип нормалната ми е 36.4. До 37-37.2 съм стигала рядко и то следобяд. Ако постоянно я поддържаш (и не е в следствие на настинка например) има голяма вероятност да си бременна. Стискам палци!
Виж целия пост
# 9
Според мен 36,9 и 37 са просто разлики от начина на измерването. Моят случай наистина е уникален ( не мога да коментирам причините тук). В к райна сметка 1 година надяване и 8-9 месеца - по-усърдно преследване на целта!!!! Grinning
Виж целия пост
# 10
Момичета благодаря ви много, че се отзовахте. Наистина сега се чувствам по - добре като знам, че има практически такива случаи като моя. Дори и този месец да не е станало, поне ще чакам с надежда. Наистина много ви благодаря !
Виж целия пост
# 11
УСпех!!!!
 Grinning ЧАк сега видях линийката ти Embarassed а аз те питам колко дни след О--та!!!! ТАка е бременните сме ужасссссно разсеяни, как си помня името не зная!!!!  Хайде за всеки случай да ти кихна малко бременни микроби (този обичай тук известен ли е?)АААПППЧЧЧИИИХХХХ!!!!!
Виж целия пост
# 12
Благодаря скъпа за бреченните микроби, дано да ме прихване от твоата бременност.
Виж целия пост
# 13
Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Zuzi
Rolling Eyes
Confused:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия