Как да си купя лекарство от Германия?

  • 1 676
  • 4
Трябва ми Dontisolon за парадонтоза.В България от години не се внася.Имало го в Германия.Мой познат ходи там и му поръчах да го купи,но се оказва,че без рецепта не можело да го купи.Някой знае ли как мога да се снабдя с това лекарство?
Виж целия пост
# 1
Съжалявам, че немога да ти помогна, но и аз скоро имах същия проблем но за Франция-мъжа ми имаше рецепта, но се оказа, че си трябва тяхна изписана от френски лекар newsm78 сигурно и в Германия ще е така.Дано намериш търсеното лекарство Praynig
Виж целия пост
# 2
Купувала съм от Германия лекарство - лекаря написа рецептата на латиница и с нея го дадоха на човека. Даже моята я пратих по факс, оригинала си беше в мен, но доколкото разбрах май не може да е копие рецептата. Този който ми взе лекарството май е познавал аптекаря и така стана с копието.
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви.Дано да намеря начин да гупя това лекарство.
Виж целия пост
# 4
Купувала съм от Германия лекарство - лекаря написа рецептата на латиница и с нея го дадоха на човека. Даже моята я пратих по факс, оригинала си беше в мен, но доколкото разбрах май не може да е копие рецептата. Този който ми взе лекарството май е познавал аптекаря и така стана с копието.
Лале, така вече не става.
Трябва рецептата от бълг. лекар да се види от немски лекар, да издаде немска рецепта и с немската рецепта да се купи от аптеката. Нали исках да взема на Хера едно лекарство с рецепта от тук

Деница, намери познат с факс или прати копие от рецептата по пощата на някой познат да ти направи предварително при неговия си домашен лекар немска рецепта и така да тия купи. Ако нямаш такъв - прати ми ЛС, да се разберем
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия