Бебе и папагал? :-)

  • 4 442
  • 10
momicheta,
niakoi gleda li papagal i bebe? poneje imame 2 jaka u doma i chakame bebe, zatova pitam.
Виж целия пост
# 1
Специално за птици съм чувала, че не било хубаво да се гледат с бебе.Не помня точно за каква болест ставаше въпрос, но беше опасно с момичета.Знам го защото една колежка като разбра за какво става въпрос си изхвърли папагалите.Но доколкото помня май в една тема някой отрече това твърдение Thinking
Виж целия пост
# 2
Специално за птици съм чувала, че не било хубаво да се гледат с бебе.Не помня точно за каква болест ставаше въпрос, но беше опасно с момичета.Знам го защото една колежка като разбра за какво става въпрос си изхвърли папагалите.Но доколкото помня май в една тема някой отрече това твърдение Thinking

moita ginekolojka kaza che skoro neina pacientka rodila s papagal Simple Smile i che vsichko e OK.
ima problem ako pticite jiveiat v staiata na bebeto spored men Simple Smile, koeto se otnasia za vsiako drugo jivotno.
Виж целия пост
# 3
Аз съм пристрастна по отношение на папагалите.
Това, което аз знам за птици, които са домашни е, че за тях ние сме по-опасни, отколкото те за нас. Това е така, защото те не излизат навън, както кучетата, например, и в този смисъл стопаните могат да им пренесат болест.
Птиците боледуват от човешките болести, но при тях протичат много по-бързо, за съжаление. Ако това е здраво животно, би трябвало да няма проблеми.
Съществува проблем с перата, но с редовно чистене не мисля, че е фатален.
И за да направя историята лична-съжителствам с папагали от повече от 17 години, Филип се радва на папагала и това е единственото, на което си обръща главата като го питаме "Къде е Милчо?" (Милчо е папагалът, също жако). Засега не е проявявал алергия и др. подобни, които да бъдат отнесени като вина на папагала и дай боже за в бъдеще да е така.  Peace
Виж целия пост
# 4

moita ginekolojka kaza che skoro neina pacientka rodila s papagal Simple Smile i che vsichko e OK.
ima problem ako pticite jiveiat v staiata na bebeto spored men Simple Smile, koeto se otnasia za vsiako drugo jivotno.
Надявам се, че като е "родила с папагал", не той е акушерствал Shocked Wink
И след като имаш информация по темата, защо питаш Simple Smile
Виж целия пост
# 5

moita ginekolojka kaza che skoro neina pacientka rodila s papagal Simple Smile i che vsichko e OK.
ima problem ako pticite jiveiat v staiata na bebeto spored men Simple Smile, koeto se otnasia za vsiako drugo jivotno.
Надявам се, че като е "родила с папагал", не той е акушерствал Shocked Wink
И след като имаш информация по темата, защо питаш Simple Smile

хаха, да, мисля, че не е бил той Simple Smile
любопитно ми е кои от вас гледат говорящи папагали, на наши приятели децата адски ги харесват и им са много любопитни, чудех се как другите дечица приемат такива домашни любимци. Wink
Виж целия пост
# 6
токсоплаzмоzата не беше ли основно по котките и пернатите  newsm78
Виж целия пост
# 7
Чувала съм, че може да доведат до алергий, не само при бебета, а и при възрастни. Преди време работех в офис пълен с папагали, най-различни редки породи, шефа беше маняк. Непрекъснато получавах обриви, когато напуснах, обривите изчезнаха. Посъветвах се с лекарката ми и тя каза, че може би е от папагалите. Затова най-добре се посъветвай с лекар.
Виж целия пост
# 8
токсоплаzмоzата не беше ли основно по котките и пернатите  newsm78

samo po kotikite, mislia.
Виж целия пост
# 9
папагалите са опасна работа! Аз лично не бих допуснала перното край бебето си! Може би трябва да потърсиш пе - сериозна информация по въпроса...Защото раждането не е проблем, може по - нататък да възникнат неприятни последици. не искам никого да плаша, но един познат , заради папагала, с който е израснал е доста зле със зрението...
Виж целия пост
# 10
Абе имаше нещо кофти за съжителството на деца с папагали ама какво беше  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия