Филмът по Канал 1

  • 668
  • 3
Момичета много ме заинтригува филма по Канал 1 тази вечер, за тези които не са го гледали: Разказваше се за една майка, която случайно открива, че дъщеря й (На 13 г.) си чати с възрастен мъж и си уговаря среща с него. В момента на срещата, майката се появява и измъква девойката от ръцете на господина. Свързва се с полицията и решават да направят капан за педофили. Тя се представя за малко момиче и си чати с педофили и заедно с полицията залавят доста такива. Това беше филма с няколко изречения.
Въпроса ми е някоя от вас сблъсквала ли се е с подобен проблем? Как обяснихте на детето, че не трябва да контактува с такива хора? А към по младите майки, мислите ли как един ден ще предпазите децата си от подобни ситуаций?
Виж целия пост
# 1
гледала съм го този филм преди доста време. и тогава се замислих (май нямах още деца), и сега..., и нищо не мога да измисля. наистина нямам представа какво ще правя и как ще предпазвам децата си, когато пораснат.  33uu
иначе за сега - казвала съм на мила, че не бива да разговаря с непознати и не бива да приема нищо ... нито бонбони, нито дъвки, нито каквито и да е неща от хора, които не познава. но, доколкото я познавам (а и още е мъничка), ако й предложат играчка или нещо, което обича - ще забрави какво е казала мама. затова, гледам да е винаги пред очите ми.
Виж целия пост
# 2
Аз знаех същността на филма и накарах дъщеря ми /7 г./ да го гледа заедно с нас. Естествено на моменти й откланяхме вниманието и обясненията, които давахме не навлизаха в подробности. Но абсолютно тенденциозно я въведох в тематиката.
Виж целия пост
# 3
Тук редовно нищят тази тема. Страшно е, не пожелавам никому, детенцето да попада в ръцете на такива изроди. Най-отвратително е, обаче, когато роднина, на когото уж се има доверие, посегне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия