Нов/стар трик на "Памперс"

  • 656
  • 10
Направи ми впечатление, че Памперс са намалили мокрите кърпички от 72 на 63. И дори са имали наглостта така да опаковат четири пакета, че да не се вижда бройката в единичния пакет, а отгоре са лепнали дежурното "Ново" и някакви си там поредни подобрения в качеството.
Стигна ли модата и при вас?
Виж целия пост
# 1
не полzвам кърпи на памперс  Naughty
само пенатен и са по евтини и по хубави и сега имат промоция 2 zа цената на 1  Wink
Виж целия пост
# 2
НЕ, още - значи да очакваме такава изненда newsm78
Виж целия пост
# 3
Не ползвам Памперс, а и да ползвах, разлика от 9 кърпи4ки на пакет не би ми направила впе4атление, имайки предвид какво голямо коли4ество изразходвам за деня.
Виж целия пост
# 4
Не ползвам Памперс, а и да ползвах, разлика от 9 кърпи4ки на пакет не би ми направила впе4атление, имайки предвид какво голямо коли4ество изразходвам за деня.
Точно!! На мен също не би ми направило впечатление,че са с 9 по-малко.
Виж целия пост
# 5
Мисля, че въпросът е по-скоро принципен, отколкото в 9-те кърпички. Първо намалиха "плънката" на памперсите, после намалиха бройката в пакетите, сега кърпичките, които дори не са толкова плътни като преди. Geiz ist geil. Най-много ме дразнят триковете за отвличане на вниманието - едва ли някой ходи с калкулатор в магазина, за да дели 252 на четири или да смята цената на бройка.
Виж целия пост
# 6
и аz ги полzвам теzи кьрпи.май zа сега е само в германия таzи хубава промоция  Mr. Green   на мен сьщо ми направи впечатление,ама какво да правя  Confused  zа сега сьм доволна и от раждането на сара само тях си полzвам
Виж целия пост
# 7
Не съм много сигурна, но това не е никакъв трик.
По-скоро обикновените кърпички са 72 броя, а теzи Sensitive, или с лайка са 62 броя. Аz лично не обичам да купувам ароматиzирани, драzни ме мириzмата, а и теzи ароматиzатори едва ли са толкова "природни" и беzвредни.
Виж целия пост
# 8
По-скоро обикновените кърпички са 72 броя, а теzи Sensitive, или с лайка са 62 броя.

Тц, аз говоря за "зелените" обикновени.
Виж целия пост
# 9
Аз само веднъж съм купувала такива, и от от България, като бяхме там. Докато ползвах такива кърпички или сега като вземам с мен, когато сме навън, са тези на ДМ.
Виж целия пост
# 10
За съжаление този трик се използва от всички компании. Тук 10гр там 10мл и преди да се осъзнаеш плащаш същата цена за половин количество.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия