Безсъние - някой може ли да помогне?

  • 1 159
  • 6
Здравейте!

Тук обикновено въпросите за детското здраве, обаче си позволявам да питам нещо за себе си, защото то определя и как ще си гледам децата.

Дъщеря ми е на 2 месеца. Естествено, минахме през много безсънни нощи, но сега тя общо взето нормализира съня си и спи откъм 12.30 -1.00 нощем до 7.30 сутрин. Проблемът, обаче, е, че аз вече не мога да спя - лягам, заспивам, след час-два се събуждам и край... до сутринта. От Коледа досега съм спала нормално само 2 нощи - по 5-6 часа. През останалото време 1 -2 часа. Вече изнемогвам, а сънят не идва. Вече ме е страх да си легна, като знам какво ме чака.

Ако някой има идеи, да помага. Ако знаете към какъв/кой лекар бих могла да се обърна, също! Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Майка ми страда от безсъние цял живот. Наистина е много некомфортно. С хапчета не е препоръчително - сънят не донася нужната отмора. Пробвай с билки - в аптеките има подходящи билкови комбинации. Тревожи ли те нещо, потърси причината за това безсъние - има ли нещо, което те притеснява, натрапчиви мисли във времето, когато не можеш да спиш? Обикновено проблемът е психологически.
Виж целия пост
# 2
Здравей,
Аз имам от много време такъв проблем и след раждането на детето се обостри. Случва ми се когато съм уморена и напрегната и не се ли наспя една нощ, на следващата е още по зле и така омагъосан кръг. На мен ми помага едно билково лекарство - Дормиплант. То е само на билкова основа и не е силно, в смисъл че няма опасност да не чуеш бебето, ако се размрънка. Другото което ще те посъветвам е да се консултираш с психолог за да видиш кое е това нещо което така те напряга.
Желая ти успех!
Виж целия пост
# 3
едно билково лекарство - Дормиплант...


От магичските хапове на д-р Тошков ли е?  Crazy

Инак и аз съм в отбора на сомнамбулите...Отвратително е. На чужд креват ми трябват поне 2-3 дни, за да свикна...Цялата ми рода сме такива неспящи красавци  Laughing

Не искам да те отчайвам simka , но и аз съм така вече 8-9 години. Малко преди да забременея с малкия (сега е на 2г4м.) бях посвикнала да спя по-голямата част от нощта, но сега съм  Shocked по цяла нощ.
И през 2-те си бременности сън не ме ловеше  Tired

Лек не съм открила, при така добре унаследените "екстри" от нашите...
Виж целия пост
# 4
едно билково лекарство - Дормиплант...


От магичските хапове на д-р Тошков ли е?  Crazy

Не, не е. Мисля че е някакво швейцарско лекарство...
Виж целия пост
# 5
Аз рядко страдам от безсъние сега, но преди когато бях студентка  по време на сесия не можех да мигна.Пробвала съм какви ли не билки не и не, никакъв ефект.Един познат лекар ми каза да спра с билките и да пийвам чаша,чаша и половина червено вино преди лягане.Пиех го като лекарство почти на екс Embarassedи си спинках цяла нощ.Обаче взимай полусухо или сладко.На мен най-ми харесваши червеното "Магарешко мляко", леко и приятно и не се напиваш.Пробвай, мисля че няма да съжаляваш.
Виж целия пост
# 6
Нещо което сваля кръвното-ракийца Grinning.Вземи валидол-билков е под езика се държи!Ако не отиди на специалист да ти изпише лекарство.Безсънието съсипва нервната система неимоверно много.Аз съм пила антидепресанти точно поради тази причина Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия