menstrualen cikal sled sekcio

  • 654
  • 4
Kolko vreme sled rajdaneto go polu4ihte otnovo?Az rodih sas sekcio i sled kato sled rodilnoto mi te4enie premina prez vsi4ki fazi na 30 den polu4ih podobno na cikala mi te4enie.Hodih pri ginekolojkata i tq mi napravi pregled i ostanovi,4e ne otkriva ni6to neredno.No vse pak tvardi,4e ne e vajmojno da e tolkova skoro!!!PRI VAS KOGA BE6E?SLED KOLKO VREME?
Виж целия пост
# 1
Възобновяването няма общо със секциото, а по-скоро с кърменето. При всяка жена е индивидуално. Аз още нямам цикъл, но забелязах същото засилване на кървенето в края на лохиите, както при теб. И други майчета са казвали за същото.
Виж целия пост
# 2
До 30 ден бях с лохии,на 40 ми тръгна цикъла.Само на кърма е детето ми.Вече чакам 3 път да ми идва от секциото насам Laughing
Виж целия пост
# 3
И двете ми деца са родени със секцио - и двата пъти ми дойде, когато детето станеше долу-горе на 2 месеца, точно на кой ден не помня, но около 60 -тия.Лохии имах до към 35 ден с първото и около 30 с второто.Първото не го кърмех, поради проблеми от негова страна- нямаше смукателен рефлекс защото беше седмаче и го хранеха със сонда, докато се оправи кърмата ми спря, въпреки изцеждането. Второто обаче кърмех почти до 2 месеца, сам се отби- не искаще кърмата ми , след 2 дни ми дойде. Баба ми каза, че затова се  е отбило. Така че - теоретично е свързано с лактацията , но на практика- не съвсем и не винаги. 
Виж целия пост
# 4
20 дни лохии, до 30-я ден нищо и след това М /според мен/, според лекарите не можело толкова рано да е М, но си протече точно като такава, 5 дена, в началото по-силно, постепенно намаля и това беше. Следващата М беше точно след 28 дена, затова онова неустановеното си го броя за първа М след секциото  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия