Препоръчайте ми педиатър, моля

  • 765
  • 9
Мили мами много ви моля ако някой знае добър педиатър в района на 3-та градска болница да ми каже. Може и да е малко по-голям периметър, но все пак бебо ще го водим без кола може би та за това ми се иска да е по-близичко. Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Виж в Здравния справочник или пусни търсачката, темата вероятно е обсъждана вече.
Виж целия пост
# 2
Гледах , но или аз съм недоскив или незнам  Sad. Затова съм пуснала темата.
Виж целия пост
# 3
Ако можеш питай някоя от кварталните ви мами.......те най-добре ще те насочат.
Виж целия пост
# 4
Д-р Лисичкова - не мога да кажа точно коя е поликлиниката като номер, но е на гърба на Министерство на земеделието...Ако те интересува пиши на лични ще ти дам телефона й
Виж целия пост
# 5
Ако можеш питай някоя от кварталните ви мами.......те най-добре ще те насочат.
И аз мисля така! thumbsup
Виж целия пост
# 6
Ако ти е близо, Детско здраве на Ами Буе 27, до Пирогов.
Има много добри педиатри и най-различни специалисти.
Виж целия пост
# 7
Аз съм в района на 3-та градска и gp ни е д-р Кърпачева от 3-та Градска. Като влезеш в болницата, коридора в ляво, третата врата от дясно. Но когато беше болен Лъчко извиках д-р Мартинов, от когото съм възхитена. Той има кабинет в 7-ма градска, но идва и по домовете в спешни случаи. Мисля, че си работи само на частна практика. Ако си заинтересувана ми пусни ЛС да ти дам координати.
Виж целия пост
# 8
Мили мами много ви моля ако някой знае добър педиатър в района на 3-та градска болница да ми каже. Може и да е малко по-голям периметър, но все пак бебо ще го водим без кола може би та за това ми се иска да е по-близичко. Благодаря предварително   bouquet

Пуснах ти на лични.
Виж целия пост
# 9
Мерси момичета  Hug Сега остана само бебчо да се появи жив и здрав  Praynig ще си има и педиатър  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия