за бирената мая

  • 554
  • 7
здравейте
Не съм сигурна дали ще мога да задам въпроса си правилно, но се надявам да ме разберете. Понеже си мисля, че нямам достатъчно кърма си купих от бг. чай и бирена мая. За сега от 3 дена пия бирената мая и виждам някакъв резултат. Интересува ме, дали ако спра да я пия ще ми намалее кърмата пак до предишното положение? И ако след спирането няма обратно действие, то тогава колко време да я пия?
Виж целия пост
# 1
Кърмата ти няма да намалее, ако не си въвела някаква промяна в режима на бебето - захранване, ограничаване на кърменията и т.н.
Спокойно можеш да спреш чая и бирената мая и да се наблюдаваш няколко дни. Според мен действието на тези лактогонни средства е по-скоро психологическо, отколкото ефективно в действителност. По-добро средство за увеличаване на кърмата от честотот кърмене няма Wink
Виж целия пост
# 2
Здравей,
щом като пиеш бирената мая, има желания резултат, продължавай да си я пиеш. При мен действаха много добре двете в комбинация - лактогонен чай и бирена мая. Недей да мислиш кога трябва да я спреш, то ще си дойде от самосебе си. Поне при мен така стана.... Един ден забравих, после два дни забравих и накрая спрях да я пия, а кърмата ми не намаля, май е по-скоро на психологическо ниво.... Но, бирената мая е хубаво да се пие, защото в нея има и витамини и минерали.
Виж целия пост
# 3
А откъде се купува бирената мая????
Виж целия пост
# 4
Аз я купих от аптеката. Пия я една седмица три пъти дневно по 3 хапчета и единствения резултата беше +12 кг. за 1 месец, които после свалях 8-9 месеца.
По-добре яж повече супи, кисело мляко, вода, компоти.
Виж целия пост
# 5
.....единствения резултата беше +12 кг. за 1 месец, които после свалях 8-9 месеца.
...
Не мисля,че килограмите са от бирената мая, а може и при всеки различно да се отразява.Аз свалих,когато започнах да пия бирена мая,но не от нея естествено,просто намалих количеството храна,премахнах сладкото и някой калорични храни.А бирената мая а пия по 3 пъти на ден,но правя прекъсвания от по 1 месец.Не мога да кажа дали има ефект спрямо кърмата,аз я пия защото е обогатена с витамини.
Виж целия пост
# 6
Кърмата ти няма да намалее, ако не си въвела някаква промяна в режима на бебето - захранване, ограничаване на кърменията и т.н.
Спокойно можеш да спреш чая и бирената мая и да се наблюдаваш няколко дни. Според мен действието на тези лактогонни средства е по-скоро психологическо, отколкото ефективно в действителност. По-добро средство за увеличаване на кърмата от честотот кърмене няма Wink
newsm10
Аз си пия бирената мая за лично спокойствие и най-вече защото била т.н "вътрешна козметика". Пия вече цяла година 2пъти по 3 таблетки дневно без прекъсване....и си слабея. Вече съм си на старите кг, но някак си кройката ми не е същата.
Виж целия пост
# 7
Аз я купих от аптеката. Пия я една седмица три пъти дневно по 3 хапчета и единствения резултата беше +12 кг. за 1 месец
Егати, как успя, та това е по почти половин кило на ден #CrazyСпоред мен е невъзможно да е от бирената мая, но това си е мое мнение Peace

Аз я пиех през цялото време, докато си свалях "бременните " килограми и не ми е попречила.
За ефекта върху кърмата - не мисля, че е плацебо само.На мене чувствително ми влияе!Пиех я заради витамините в нея, чувствах се изтощена и отпаднала, а резултатът беше - блестяща коса, по-здрави нокти и мнооого кърма ShockedВ крайна сметка затова и спрях да я пия - просто не е нормално с бебе на 8-9 месеца все още да си ходиш "памела андерсън" WinkЯвно на едни им влияе в по-голяма степен, на други - не чак толкова Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия