Няма само мама Кенга да пазарува на сметка

  • 1 723
  • 25
И без това мама Кенга е в устите на вси4ки тази ве4ер, та хайде да я изтипосам в още едно заглавие. Нали не се обиждаш, мила  Grinning


Айде народе, койте не е посетил все още магазините на Victoria's Secret, да го направи.
С пълна пара върви Semi-annual Sale  Grinning

Днес забих много хубави нещица, особено от най-секси бельото  Grinning
Лошото беше, че навалицата беше доста и имах голяма конкуренция от яки мадами  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1
И аз отепах един сутиен вчера - 20$. Супер е!
И от GAP си купих 3 панталона Blush, а утре ще ходя за пижамка Crazy
Виж целия пост
# 2
Кейси аз още в началото на седмицата минах от там и си купих доста нещица. И вчера пак ходих  Embarassed

Хубави неща си напазарувах и от  - The body shop и Nine West
Виж целия пост
# 3
Ооо, Кейси, закъсняла си, моме! Simple Smile

Аз откога се разписах във VS, още в понeделник бях там- 3 сутиена, пет чифта бикини и едно пижамка-долнище- направо преизпълних плана  Simple Smile


brigite,  и аз се отбих и в GAP- дрехи не съм купувала, но тази пижамка, за която говориш, ако е същата, която аз си купих, е страхотна (супер мекичка)!



Виж целия пост
# 4
Хаха, не е само мама Кенга!! Аз днес се разписах в GAP, NEXT, H&M. Обаче само за малката пазарувах. Аз трябва да сваля още 5 кила   Crazy Най-готините неща взех от GAP  Heart Eyes
Body shop нямаха намалени неща, които ми трябват. Минах само с 10% отстъпка като техен клиент  Confused
Виж целия пост
# 5
То, ясно че закъснях. Чак ме е яд, че не можах до край да преизпълня моя план  Grinning
Остатъка отиде в любимия ми  метълски магазин, където успях да се обзаведа с тениска на Металика  Wink Карам нещо като неизживяна младост  Grinning

В Macy's също са пуснали хубави неща на разпродажба.
Виж целия пост
# 6
И аз как си преизпълних плана с тези след Коледни намаления не е истина просто  Rolling Eyes Сега ще почивам известно време - да видим колко ще устискам. В името на семейния бюджет дано да е по-дълго Praynig
Виж целия пост
# 7
И аз вчера напазарувах за дребосъците.Разписах се в NEXT,H&M,ADAMS i BOOTS.Другата неделя ще пазарувам и за себе си/ако е останало нещо интересно въобще Wink/Иначе пишман станах ,че бях със мъж ми Sad.Това не е практично,онова не е подходящои т.н..Ама какво да се прави като той ни е шофьора.Въпреки всичко накупих това ,което  си реших и туй то Laughing
Виж целия пост
# 8
И аз си навзех сумати неща  които не съм сигурна че и ще облека, но да има Wink. За момичетата живеещи в Англия да им предложа място за шопинг, ако не го знаят де. Това са магазинчета които продават дизайнерски дрехи на половин цена, а сега в момента има и още намаление.
http://www.bicestervillage.com/Bicester/village/default.asp?vId=1&Brand=1179
вСички имена са там и цените са наистина достъпни, намира се близо до Оксфорд,  на сайта има описано точното място, там може да видите и какви точно магазини има, защото са доста и не бих могла да ги изброя, един от най-големите е на Ралф Лорен обаче Wink.. Shop till drop.
Виж целия пост
# 9
Айде сега като се фукате толкова - дайте снимков материал  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Малко въображение ще свърши работа  Grinning

Аз снимки не пускам, че току виж съм дала допълнителен хляб за обсъждане на моята особа  Grinning
Виж целия пост
# 11
Кейска, ха та купувай и заради мен, че аз нещо нямам никакво настроение за пазар Confused

Всички със здраве да си носите дрешките и бельото  bouquet
Виж целия пост
# 12
Малко въображение ще свърши работа  Grinning

Аз снимки не пускам, че току виж съм дала допълнителен хляб за обсъждане на моята особа  Grinning
Е, дай барем линк към стоката?  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
И аз да се разпиша - VS ми се видя слабо, но явно съм закъсняла, ударих JCrew и Ann Taylor за кашмирени пуловерчета и жилетки, но най-много се олях в Bath and Body Works. Другото беше зяпане по Pottery Barn Kids и взехме там един комплект бебешки, за който не съм 100% сигурна.
Виж целия пост
# 14
И аз да се разпиша - VS ми се видя слабо, но явно съм закъсняла, ударих JCrew и Ann Taylor за кашмирени пуловерчета и жилетки, но най-много се олях в Bath and Body Works. Другото беше зяпане по Pottery Barn Kids и взехме там един комплект бебешки, за който не съм 100% сигурна.
Яяяяя, раzдуй какво вzехте от Pottery Barn Kids? Аz съм им огроооомен фен. Жалко, че ги няма в Европа, но пак се добирам до това, което ми хареса де  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия