Интимно!

  • 5 832
  • 54
Здравейте момичета, малко ми е неудобно, но ще питам. Става въпрос за "прическата" при раждане. Остава ми още малко до Момента и искам сама да се справя с обезкосмяването, е естествено и тати ще помогне Wink , но.....всичко ли трябва да махна - отпред, отдолу, въбще всичко Embarassed  Embarassed  Embarassed....или?
Виж целия пост
# 1
Всичко  Laughing
Виж целия пост
# 2
А мога ли да отида на козметичка за прическата? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Pola
А мога ли да отида на козметичка за прическата? Rolling Eyes


ма прическата е нула номер - егати прическата:) нема прическа:)
след малко ще ти пусна линк към темата.....

ЕТО ТУК ИМА ЗА ТОЗ ПРОБЛЕМ
Виж целия пост
# 4
Всичко и най-добре си го махни сама че на мен ми беше останало съвсем малко и ми беше мноооого ужасно като ми го махаха Embarassed
Виж целия пост
# 5
Аз ходех на козметичка доста редовно през последния месец. За мой късмет бях при нея деня преди да родя.
Виж целия пост
# 6
висчко абсолютно.
най-лесно и бързо - коламаска.
Виж целия пост
# 7
Nedei na kozmetik - ako vizirash kola maska Shocked
Moya priatelka beshe hodila na kola maska i rezultata ne beshe dobar, polzvai jenska samobrasnachka, ili damska mashinka za podstrigvane /moya epilator ima takava pristavka/ ..... za depilatoarnite kremove sashto ne sam sigurna Confused:
Виж целия пост
# 8
Аз по принцип махам всичко с епилатор. Ама като порасне тумбака не знам дали ще се справям и затова питах за козметичка. А пък бръснене хич не ми се ще! Imp
Виж целия пост
# 9
Цитат на: pandora
Всичко и най-добре си го махни сама че на мен ми беше останало съвсем малко и ми беше мноооого ужасно като ми го махаха Embarassed


И при мен стана так Close  Прическите не се признават, махай всичко Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Виж целия пост
# 10
"Гола глава" му е майката Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Future pere
"Гола глава" му е майката Simple Smile Simple Smile Simple Smile


въх:))) ти от де знаеш:)))) Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Future pere
"Гола глава" му е майката Simple Smile Simple Smile Simple Smile

ПО-скоро" Гол хълм и подножие" Sunglasses  Wink  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Liorena

най-лесно и бързо - коламаска.

Една мама беше казала, че кола маската не се препоръчва преди раждане, за да не се наложи епизиотомия и при шиенето косъмчетата да останат вътре в шева, и след това да разстат вътре. И може би има логика. Иначе е най-хубаво и практично колата - да.
Виж целия пост
# 14
най безопасно и безболезнено в този момент е дипелатоара.
използвай на VEET.имат приятен аромат и след 5 минути си като бебе.просто намазваш,из4акваш и се изкьпваш. Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия