Ето малко

  • 1 067
  • 18
от снимките, дето обещах Wink Simple Smile

ходихме на почивка с любимия миналата година и много ми хареса там. исках просто да ги споделя с вас , понеже сте ми дружки всички



http://community.webshots.com/user/jara02
Виж целия пост
# 1
И къде са ти трупнатите килца? По чехлите ли? newsm78
Аз ти казах, че си много сочно гадже, ама ти не ми повярва.  Grinning
Пак да си го кажа... Flutter

А туй Пуерто Рико някакво Гран Канарско ли е или онуй там в Карибиците? Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Леле колко е неприсъщо такова хубаво време, слънце и...Коледна украса  Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Пуерто Рико е моя отдавнашна мечта... SadЗасега се задоволявам само с музика от този регион.Разкажи ни нещо повече за там!Поне на мен ще ми бъде интересно...За хората,културата...Изобщо твоите впечатления... Hug
Виж целия пост
# 4
Лелеле Охаркеее
как ти завидях  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ама ей тука си като истинска хавайка
http://community.webshots.com/photo/539616637/539639705zPGNSQ#
а тук лиги ми потекоха
http://community.webshots.com/photo/539642568/539656403pTHlma
а тук в ботаническа градина ли сте
http://community.webshots.com/album/539687798FVXBsi/1

много симпатична двойка сте , супер снимки  Mr. Green
аааа и мнооого сте Убави  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 5
това пуерто рико си е баш на канарите Grinning
има и едно друго, но то май си е у латинска америка, до там не съм опряла още
следваща цел на рет е куба, чехия Wink

дорит, благодаря ти душо Laughing, но аз си знам, че съм поналятичка, а не ми харесва Embarassed Embarassed

ниа, какво да ти разкажа за пуерто рико? аз бях само един турист там Grinning
испанци, много англичани, германци....всъшност повечето са чужденци там. местното население живее в едни такива блокчета шаренки и стари, все едно гледаш колумбийски сапунен сериал. на полуострова е доста по-различно в това отношение

мъжа ми е ходил по работа  натам и казва, че като са наемали работници от острова не били от най-стреснатите Mr. Green
моите впечатления са- готини хора, дружелюбни, приказливи (като истински испанци) имат едни разкошни papas arrugadas, тях много ги папахме- варени цели картофки, поляти със сос
ето ги

ели, не съм надписала снимките, че бързах да ги кача заради майка. тя горката чака от месец и кусур да ги види, а аз все без време Blush

това е Palmitos park, има животинки, риби,  много палми, кактуси, много орхидеи, разкошно е Grinning

на онази снимка не съм като хавайка, а като испанка, беееее Flutter Flutter
мерсим за комплиментите

пожелавам на всеки да посети това кътче от рая Hug
Виж целия пост
# 6

следваща цел на рет е куба, чехия Wink


И наш'та е Куба. Flutter Мой се видим нейде по палмите. У чешко бяхме вече. Имат хубави магазини за обувки.  Blush
Виж целия пост
# 7
Много готино пътешествие О'Харичка, а ти си си красива Сливналийка - мъжото също  WinkHug

Ей това тук  какво е newsm78

А за трапезата на Бъдни вечер няма какво да говоря...само си бърша тук л.....
Страхотна питка Hug
Виж целия пост
# 8
Ей дочакахме ги тия снимки  Wink
Изглежда че сте си изкарали много хубаво, а къде видя излишни килца, бре моме? Много си си добре  Hug
Виж целия пост
# 9
от снимките, дето обещах Wink Simple Smile

ходихме на почивка с любимия миналата година и много ми хареса там. исках просто да ги споделя с вас , понеже сте ми дружки всички



http://community.webshots.com/user/jara02

"малко" снимки, каzва6?  Joy
Бая време гледах, не мога да си представя колко е "много" zа теб?  newsm78
Много красиви снимки, браво  Hug Особено Лас Палмас ... много ми хареса  Heart Eyes
Не zнам zа6то, но ми напомня zа Монако (не съм била там, де) - такава асоциация направих  newsm78
Виж целия пост
# 10
о- ХАра Simple Smile много сте сладки с мъжо ти .. готини снимки .. не мога да се отърва от мисълта 4е познавам мъжа ти Simple Smile (но всъщност не е така , по скоро ми прили4а на един мои съу4еник, които е от Сухиндол Simple Smile )
Виж целия пост
# 11
дидка, това са фигури от пясък  Grinning с по една коледна шапка отгоре Grinning Grinning

 geminarius, ами ти не знаеш колко много снимки имам от там Blushокеан, пясък, цветя, залези.....

клара, къде се изгуби ти? Sunglasses

ах снежанке, ще питам мъжо ми ходил ли е в сухиндол ( честно, не го знам тоз град Embarassed)


дорит, какви обувки има у чешко? евтини ли са? имам слабост към буйките
Виж целия пост
# 12
дидка, това са фигури от пясък  Grinning с по една коледна шапка отгоре Grinning Grinning

 geminarius, ами ти не знаеш колко много снимки имам от там Blushокеан, пясък, цветя, залези.....

клара, къде се изгуби ти? Sunglasses

ах снежанке, ще питам мъжо ми ходил ли е в сухиндол ( честно, не го знам тоз град Embarassed)


дорит, какви обувки има у чешко? евтини ли са? имам слабост към буйките

Абе zнам аz 6то е "много" снимки, ама аz мислех, 4е си пуснала един албум, а те жси4ки нови  Joy zатова така реагирах  Hug
Виж целия пост
# 13
аха, всички са нови  Grinning
майка ми ме "подгрява" от кое време жената, искала да види снимки и понеже  днес не ми вървят домакинските задължения се отдадох на действието снимкокачване Wink Laughing
Виж целия пост
# 14
О'ХарКЕ
е бива ли така, ти чешки обувки не си ли виждала  ooooh! Grinning
ами БАТА /ВАТА/ са ни най известните  Whistling / те всъщност вече са канадска фирма де, ама карай, майсторът ги главно тука  Wink/
Ела пък ще ти покажа  Grinning

Качвай още снимки щом имаш  Wink да плакнеме поне очите  Laughing

Хиспанка си, не Хавайка,ама стават  грешки на езика  Whistling Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия