Tian de - козметика по китайски рецепти

  • 180 550
  • 751
Днес моята козметичка ми обясняваше за някаква руска козметична марка, продуктите на които се правят в Китай, те първа навлизала и в България и се разпространява чрез дистрибутори /нещо като мрежов маркетинг май, не разбрах добре/  Laughing Името и е Тiande
http://tiande.ru/  това им е официалния сайт.
Стана ми интересно защото тя ми разказа за някакви дамски превръзки с екстракти от билки, които имали лечебен ефект, дали е възможно това?  newsm78
Ако някой знае нещо и има информация за цени и т.н. моля да сподели  Hug
Виж целия пост
# 1
Продуктите са много добри - по отзиви на рускините. Мога да ти изпратя на лични телефон на моя приятелка от Пловдив, която е дистрибутор  Peace
Виж целия пост
# 2
А цените как са?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Нормални  Peace
Виж целия пост
# 4
А каталозите са сезонни, до колкото виждам, нали? Не са като при Ейвън, всеки месец. Колко се чака да се достави поръчката и предварително или след това се плаща?
Виж целия пост
# 5
Да, каталозите са сезонни, има 500 вида продукти.
Тира се чака всеки момент. Ще ги взимаме от склада и се плаща, след като вече е оформена поръчката. Аз съм от Пловдив и вече съм дала заявка за някои неща. .Сега ще бъде голяма лудница.....но всичмко ще се нормализира.
Виж целия пост
# 6
Здр. да се запиша,че и аз се регистрирах в тази фирма!!!

А дали има мостри на тази фирма?Знае ли някой?
Виж целия пост
# 7
Здравейте, мостри на тази фирма може да се набавят само от склада в Пловдив за консултанти, поне засега....А продуктите им са наистина удивителни, всичко е на база билкови екстракти, етерични масла, минерали и т.н. Относно дамските превръзки - облекчават болката, спират течения, подобряват качеството на интимния живот, гинекологични проблеми.....- на основата на билки и масла. Цените им са различни, в зависимост от бройката и избора - от 10 до 20 лв
Виж целия пост
# 8
Здравейте мили мами ,излезе от скоро нова козметична фирма с над 500 китайски рецепти,има червило,сенки,пудра за лице,кремове за всяка една възраст както за тяло -лице и ръце,гелове за интимните части,шампоани

Ако някои прояви интерес ще отговоря на всеки ваш въпрос
Виж целия пост
# 9
Аз определено проявих интерес към тази козметика, но засега май ще се потребява най-много в Пловдивско Peace Иначе при нас дистрибутори поне за сега надали ще се намеря с тяхната политика Peace Simple Smile
Виж целия пост
# 10
da ako nqkoi moje da mi otgovori na lichno..dokolko vsushnost sa kachestveni tezi kitaiski grimove i kozmetika?AZ sum polzvala nai mnogo LR i Nuxe zashtoto sa naturalni,no tezi naitina li izcqlo naturalni?prosto iskam malko poveche informaciq ot nqkoi koito znae poveche Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Ще се радвам да прочета отзиви от хора, които вече са ползвали козметиката  Hug
Виж целия пост
# 12
Някой изобщо ползвал ли е тази козметика? Наистина ме интересува дали е качествена. Моля, без предложения на лични да ставам дистрибутор  Hug
Виж целия пост
# 13
Аз също се интересувам. Дадоха ми една брошура и в момента я разглеждам. Изглеждат ми хубави нещата им, макар и скъпички. Затова искам да знам, преди да се изръся с някаква сума, струват ли си продуктите им или не...Или аз ще съм първата, дето ги е ползвала.... newsm78
Виж целия пост
# 14
Здравейте,
аз искам да кажа, че продуктите са невероятни. Дистрибутор съм, но преди всичко си закупих някои от нещата за да знам какво всъщност продавам. Закупила съм си чай от ортилия, аз съм с много болезнена менструация и наистина има ефект. На сестра ми и беше запушен носа и сложи няколко капки от масажното масло на памук и си разтри нослето и се отпуши, то става и за кашлица. и други неща, няма да изреждам да не стане, че правя реклама.ако някои има интерес или иска мнение нека пише.
хубав ден Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия