За Пролет силно ФЕВРУАРчето копнее, навънка иска вече да щурее-29

  • 33 129
  • 740
# 315
Момичеа, благодаря ви за разбирането. Днес наистина ми стана много обидно, а той даже и не се извини. Един пъ се наложи да го оставя с децаа да оида до майка ми и до неговата майка да взема някакви неща и се замотах, наслаждавайки се на свободата си и ме нямаше цели!!! 3 часа. Няма да ви казвам какъв скандал ми спретна после. Били го направили луд децата. Аз само му казах, че идея си няма колко се радвам, че са го направили луд. Така, че и да му ги оставя няма да разбере за какво става дума. Просто човека наисина е най-важен за себе си. Понякога се чудя познавам ли го изобщо тоя човек и заслужава ли си всичко, през което минавам? Както и да е - майната му (без извинение). Цял ден все това искам да му кажа.
Явор също много се катери. Най му  любимо да се качи на масата в кухнята и да седи мирен добре, ама не. Качва се, сяда и веднага слиза, за да се качи пак. А се качва като преди това се покатерва на диванчето до масата. Много е чевръст и очите ми са и на петите, буквално.

Миленка, имаш и моите палчета за приятелката ти. Дано този път всичко е наред!  Praynig

Взела съм си направление за гинеколог и мисля да искам да ми вземе и ционамазка. Я кажете ова беше безплатно, нали?
Виж целия пост
# 316
МММ тук времето е разкош...Направихме една предиобедна разходка..Сега обядвам, малкия спи и после пак. По-късно днес е тържеството в градината за 8-ми март...да видим дали многознайкато няма да си глътне граматиката като види всички родители накуп... Вчера киснах един час за една бележка за градината,която е можело да се попълни и без да мъкна децата дотам... #Cussing out И заради тази бележка, Венци отнесе една ваксина... Confused Днеска пак е с темп, 37,3- надявам се да е от нея, а не пак онази дето я поддържахме... Баткото пък сутринта нещо ми се закашля, така че утре почивка от градината...И без друго го дават хубаво времето, да се възплозва малко и той.

Наде, с мен го взимам...Няма на кой да го оставя...
Хей-я не се ядосвай...И на мен ми се иска ей така да му ги оставя за един ден...ама
Евридика, пустите пари,.,... дано намерите начин
Миленка, сигурна съм ,че всичко този път ще е наред с твоята приятелка. Много палчета и от нас
Дейзи, прегради му пътя с нещо...
Цитонамазка - не съм ходила на преглед откак родих... Embarassed Лятото,като си дойде свеки вече трябва да се организирам и да ида...

Виж целия пост
# 317
Само набързо се включвам, заради поста на hey_ya. МИличка, да знаеш, това все едно съм го написала аз за моя благоверен. "Милото то" ходи на работа, на смени, а пък аз видиш ли, като теб вкъщи леж-па-яж, градинки, кафенца-мафенца....Кеф....А това да се разкиха-разсополяви-разкашля....ела да видиш как се ляга и се мре. Нищо не може тогава да прави, само лежи и спи. И всички му пречим. А това, че аз от 2 години почти не съм спала като хората, не съм излязла като бял човек, боледувам на крак, ей така между другото, не се виждааа.....Не се вижда никаква домакинска работа, която върша. И все претенции, че не е сготвено, не е изчистено, много било разхвърляно....ми fuck you, дет се вика. Оставяла съм го 2-3 пъти за по 2-3 часа сам с децата. Ами звъни ми през половин час да пита докъде съм стигнала. Ми то ми се убива кефа от разходката и се прибирам. Да не говорим колко кусури все намира за това как гледам децата. Обаче той за 1 година, Мъро го е нахранил 3 пъти и сигурно толкова го е приспал. За занимаване с него изобщо не говорим. Той е изморен. Ходи на работа все пак.
Имам още мноооооого да изписвам по темата, но ще спра....  bouquet
Виж целия пост
# 318
Миленче много ми стана мъчно за твоята приятелка  Cry Ужасно е това, което ѝ се е случило, но съм сигурна, че тази бременност ще е лека и прекрасна за нея  Hug Важно е да я окуражаваш да мисли позитивно, защото това ще е първата и сигурна стъпка към безпроблемното износване. Знам, че е лесно отстрани да те съветват да не се вторачваш толкова в проблемите, но съм сигурна, че това помага  Peace Сега се сещам, че може да се консултира с лекар да направи един курс с Биозин Мама за повишаване на имунитета и да си взима витаминчетата и всичко ще е ОК  Hug Ще се моля за нея и бебчето  Praynig Hug
Виж целия пост
# 319
Днес, сигурно заради лошото време, форума е по-активен. Само дето новините не са много хубави, но нали затова сме тук и споделяме, за да се окуражим и да си помагаме, макар и духовно...
Миленче, четейки поста ти, направо се насълзих ..... много е тъжно, когато става въпрос за такава загуба, особено на близък човек. Но пък тя трябва да се радва сега (твоята приятелка), защото носи в себе си живот и не трябва да се настройва негативно, напротив - само хубави мисли трябва да и минават през главата. Зная, че сигурно е много трудно, особено след загубата и, но ..... говори и ...
Хей-Я, Мари, както е написала Галя, мъжете ви са за "убиване" с държането си и приказките си. Тези деца да не би да са само на майките, бащите каква част от грижите за тях полагат, а после, когато и ние се върнем на работа - хем работим, хем и за къща се грижим, хем и за деца .... айде моля ви се извинете.....
Светле, честита ти нова кола, макар и придобита по такъв неприятен начин, но всяко зло за добро. Надявам се да си оздравяла вече и да нямаш повече проблеми с бавачката.
Евридика, много е неприятно това с финансите, ние също сега сме на предела с тази операция, но това са бели кахъри. За пореден път осъзнавам, че по-важно е да сме живи и здрави - с пари, без пари, винаги може да си направим живота хубав и приятен, стига здраве да има....
Наде, вярвам, че при Борянчето нещата ще се развият в добра насока, не се притеснявай излишно, като му дойде времето, ще разберете как са бъбречетата. Като мислим постоянно за щяло и нещяло само си влошаваме нещата. Това всъщност си е наш специалитет - на жените. Да мислим много!!! Затова изперкваме. Вижте ги мъжете, колко им е гот, като не мислят.....
Виж целия пост
# 320
Миленка, дано всичко е наред с приятелката ти, ще стискам силно палци  Praynig!
Мари, Хей_Я, дано мъжете ви заслужават да ги търпите... няма да задълбавам в темата да не обидя някого, но като чета за такива и направо  #Cussing out
Ятце  Hug, и аз така мисля - важното е да сме живи и здрави и децата да са добре. (И ние се поохарчихме якооо и непредвидено и то не само заради колата Rolling Eyes и доста ни се промениха плановете по тая причина.) Вярно е, че си трябват пустите пари, но пари се печелят Simple Smile.
Виж целия пост
# 321
Привет и от нас,

Днес съм вкъщи и намерих малко време да ви прочета по диагонал и да драсна някой ред.

Миленка- стискам палци за приятелката ти

Хепи- моите съболезнования!

Ники вече отдавна ходи и той, катери се навсякъде, но нещо все не намирам време да му направя прощъпулник, дано се спретна този уикенд:) Иначе се срещнах с много жени  -детегледачки, харесала съм няколко, дано и Ники си хареса, че ми е много притеснено как ще го оставя!



Виж целия пост
# 322
Здравейте и от нас с моето мрънкалце Mr. Green
Ей,не спира да се катери по мен и да мрънка,ужас! Вече поне има 12 зъба, на 50% нервичките ми по тоя въпрос са приключили Mr. Green
Наденце, Хепи Hug Много съжалявам за загубата ви,тъжно е ...  Flowers Rose Flowers Rose
Ятце, не сме се и съмнявали,че всичко с ТМ ще е наред! Дано по-бързичко и безболезнено е и възстановяването му! Hug
Мари, честита ти книжка! Със здраве да си я ползваш безаварийно! Party
Наде, сигура съм, че Борянка се подобрява постоянно! И изследванията ще го докажат! Hug
А за мъжетееее, болна тема ooooh! Аз не се оплаквам,че не помага,защото не е така- много помага,но няма да е направил нещо и да не го е натъртил,постоянно се оплаква че вършел 90% от моята работа..... моята работа?! Сякъш детето си е само и единствено мое!Много взе да ми дотяга с неговото мрънкане,но гледам много да не го отразявам...Иначе добре че той го къпе и мие,когато може,защото пада голяма борба,а на малка мама е случило детето,че и сила нямам да го удържам (иначе кила в излишък не ми липсват #Cussing out, диетата резултат за сега съвсем никакъв! Кантара не мърда! Купих си въже ... за скачане,да ен си помислите нещо друго hahaha,н еми се смейте много,моля, аз съм най-скарания човек със спорта Rolling Eyes)
Лори, снимката я махнах едната, нали го има в подписа, стига толкова Wink Как е сладкишко Бобо?
Светле, със здраве да си я ползваш новата кола! Радвам се, че ти си добре,за ламарината няма нужда да си хабиш нервите!И да не се ядосваш за "бели кахъри", да сме живи и здрави, ма*ната му на другото!
Миленка, много мъчно ми стана за приятелката ти! Стискаме палци този път да си роди едно здраво и щастливо дететнце!
Много неща се обсъждали,за друго не се сещам... със сигурнос много изпускам,но за толкова ми стига мозъчето.
Желая ви прекрасен ден! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 323
Амидала, палчета и от мен за кумата, дано всичко е ОК.

Дейзи, все забравям да ти отговоря за сумите. Детегледачките искат по 17 до 30 франка на час. Детската до 1.6 год. е по 130 франка на ден. Светулко ни излиза колкото наема на апартамента, ако е на 5 дневен режим. И така 1 заплата заминава.
Абе за пари не ми се пише - да сме живи и здрави, че какво четох в темата за деца отглеждани в чужбина, ама няма да го пиша, че е много гадно. сега да не тръгнете да ровите да четете там, че ще дърпам уши!
Имахме проблеми и с градината, че сме БГ (нямам друго обяснение), но се преборих поне за 1 ден седмично в началото.

Наде, хепи, съжалаявам за загубата ви.

Ади, това с мартеничката все го мисля, ужас.

Не съм многословна, но и време няма, тиганите ме зоват.
Ятце, радвам се, че ТМ е добре вече.
Лена, дано бързо мине на пишлето на детето.
Галини, дано намерите рамки за Роската.

Хей Я, дано скоро "улегне" ТМ, бъди позитивно настроена.

Лекинка от нас.  Hug
Виж целия пост
# 324
Не съм Ви чела, че до обяд бяхме по изследвания, а следобяд на гости, ама да почерпя, че днес моя тате има рожден ден! Пожелавам си да ни е жив и здрав и да има поне още едно внуче (от моя страна).


Виж целия пост
# 325
Светле, такава нагласа ни трябва на всички. Не трябва да се тормозим за нещата, които не са най-важни. Здраве и щастливо семейство. Другото се преживява. Честита кола и дано проблемите с бавачката се разрешат най-скоро.
Теди, сумата си е доста сериозна, но това е положението. Дано проблемите не са били за произхода ви.
Тони, супер идея си е въжето! За хората скарани с фитнес алтернативните начини на спортуване на открито или вкъщи си е супер. На мен ми е скучно във фитнес зала, ако съм сама.
Бейбигърл, успех в търсенето на вашата бавачка!
Наде, ще стискаме задружно палци юни. И аз съм сигурна, че резултатите ще са повече от хубави.
Амидалка, дано приятелката ти намери начин да повярва, че всичко ще бъде наред. Много кураж и сила и скоро да гушка здраво бебче.
Евредика, не се отчайвай. По-добре да нямаш пари за сметки, отколкото да нямаш пари за лечение. Да сме здрави и пари ще намерим рано или късно.
ПП. Честит празник на таткото на Еспинизка! Пожелавам му от сърце да е жив и здрав, за да се радва на осъществените пожелания на дъщеря му!
Виж целия пост
# 326
Здрасти сладурки
Честито на дядото на Соня   bouquet Браво на мъжо на Ятце  Hug
Симо си яде супата с татето  bowuu Аз се чудя какво по напред да направя през това време, като форумът очевидно спечели  Mr. Green
Веднага да се включа по темата за мъжете. И аз уж имам "свободно", т.е. "ще го гледам когато кажеш", но и на мен ми се звъни час по час да ме проверят кога се прибирам Close Но като цяло помага, също и по нощите с прочутото му неспане на нашия. Но пък аз много се тръшкам и си настоявам за това, карам се, мрънкам, ако усетя несправедливост и неравност в задълженията и грижите и така. Според мен трябва с тежката сопа да им се меле и хич да не им се цепи басма. Като замрънкат, хванете си шапката и им оставете децата (може би е добра идея да сте наблизо като излезете, но скрити ) И като Бобчо отивате и си накупвате туй онуй аамаха  Wink
Катеренето ни е любимо  Tired Качва се и слиза от спалнята и постоянно се катери по мен. Другото е катерене на стълби, където види...няма значение, че са му къси краката, нали мама го качва и сваля по ен пъти  ooooh! И тръшкането Симо го умее много  Twisted Evil Напоследък се хвърля напред и си удря главата в пода, все едно се моли на Аллаха. И аз му се смея и го оставям да се тръшка, после гушкам, разсейвам... Но като цяло не се справям със ситуацията и съм сигурна, че ще съм от тези майки, на които децата им правят сцени публично  Tired
Наде много се впечатлих от това, че Маша ти носи памперсите, ще я изям  Heart Eyes Дано скоро се успокоите с бъбречетата
На Ели да кажа, че и моят пие още от шише, даже хич и не му е важно да си го държи сам  Rolling Eyes
Светле честита ти кола, важното е живи издрави наистина  Hug
Иии пак изведнъж няма време и ще бягам за баня. Набързо да пратя виртуална прегръдка на Евридика, като друга жертва на Топлофикация  #2gunfire
Бягам, после пак евентуално  Hug
И сега да си допиша...много ми стана и на мен мъчно за приятелката на Миленка, дано сега всичко е наред  Praynig
Теди имам братовчедка в Чикаго, мислят да се местят към Швайц-а с мъж и и евентуално да си имат бебе после, та мисля да и кажа за цените, които споменаваш  Shocked И все пак си мсиля, че дори едната заплата да отива за бебан, с другата повече неща ще могат да се платят, отколкото  една българска заплата би платила в България  Confused
И последно, че пак се уливам...гледах снимки сега във фб и си мислех, че Лорис, Ванката и мой Симо си приличат доста..едни такива ококорени бузанчовци  Heart Eyes С подобни прически  Crazy Сетих се за други прилики: Мъро и Бобър, Бобо и Симето на Катето...мой Симо и Точето и Явката са на една пейка по неспане  Whistling ...я да видим вие намирате ли прилики между някои други бебоци от нашите?
цун
Виж целия пост
# 327
СНИМКИ СНИМКИ СНИМКИ СНИМКИ СНИМКИ
dobigrig@gmail.com  Мерси на Лори, че помага  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 328
Зелдинка ,снимка утре,дано не забравя ooooh!
ОО тя Маша много други работи знае маймунката ми златна,ама да не прекалявам Rolling Eyes
Катеренето й е любимото, от любимата й ракла на баткото,се прекхвърля върху скрина и обръща дупето да слиза,ама отдолу няма легло като при раклата и ако не съм там да я държа или ако съм забравила вратата на детската не ми се мисли ooooh!, от дивана в хола се качва на масичката холната и танцува "Сиртаки" Laughing, ще я снимам,но незнам как да сваля клипчето и да го кача у фейса да я видите!
Само да избие петия й зъб че е някъв кошмар и хич не й се танцува вчера и днес,но зъбчето е почти готово Praynig
Миленче, много силно стиснати палци и от нас за твоята кума Praynig Praynig Praynig,дано този път да успее и да си роди живо и здраво бебенце Praynig
Дейзи е много права за Биозин МАМА,наистина помага Peace
Еспинозка,да е жив и здрав татко ти мила,да е винаги до теб и Сончето и да ви се радва винаги! Hug  bouquet
Теди,и на вас определено не ви е лесно,дано Светли да свикне с градината и да спре да пие толкова сок вечер,ако не му дадете много ли плаче Rolling Eyes
Евридика мила,както е казала Лена по-добре за такива сметки да нямаме пари(което едва ли би те успокоило),но дано скоро да разрешите проблема,че многооо неприятно Confused
Светеле, добре че се е разминало само с толкова и ти си добре Peace Hug
Янчето ми се губи, както и Номерчето,Пателина и Пепелено многооо отдавна не е писала, Рени също, Анилеви и те бяха болнички,но не е писла от мнгоооо отдавана,но и аз като Галето ,май не ми стига акъла да запомчня всички Crazy,аа сетих се за Пасълс, Кременка,друггг ,другите мами ще ме допълнят!
Айде лека ви нощ,отивам да се боря със Борянка цяла нощ Crazy
Виж целия пост
# 329
Добър вечер момичета  Simple Smile
Позагубихме се и ние, направо за пръв път от бременните теми не съм чела назад  Embarassed Видях само, че има болнички, тъжни и притеснени момичета - на всички пращам виртуална прегръдка и се надявам бързо да отминава лошото  Hug
Ние сме добре, само дето аз се чувствам много изморена и не знам от какво толкова. Направо нямам сили да стигна до компа. Свалих си една програмка за телефона за четене на разни книги на английски и с това си запълвам времето вечер (времето между постоянните събуждания предимно). Като се сетя, че не сме се отчели за годинката даже  Embarassed, та набързо сега да кажа 12 кг (без 30 грама) и 84 см. Изследванията - не много добри. Ходихме напред назад при хематолози и т.н заради ниския хемоглобин на Ники. Изследвахме се и ние и не е наследствено. Сега пие сироп с желязо и след месец пак ще правим ПКК. С яденето като че ли има лееко подобрение, сукането си е все така сериозно, спането все така предимно липсващо  Mr. Green Зъби - 4 избили и в момента поне два горе го мъчат.
А ММ днес е рожденик  Simple Smile

Почерпете са с по едно вино за негово здраве (и ние с това успяхме да полеем само днес  Mr. Green). Ще празнуваме в събота, тортата ще е от мен  Simple Smile
Ами исках много неща да пиша ама тракам тук до малкото слънце и ще взема да прибавя още едно отваряне на очите към стандартната сериозна бройка  Grinning
Опа, да не пропусна да честитя на таткото на Еспиноза   bouquet
Ще гледам да попрочета назад и се надявам да не съм изпуснала някоя срещичка - да не ме забравите ей  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия