Той иска всичко да яде !

  • 340
  • 4
 Момчето ми което е 9м.  постоянно  ни гледа като ядем и иска от всичко , иначе се сърди и плаче .естественно не му давам нещо които не смятам че са за възрастта му , но ми става много мъчно като го гледам как посяга с ръчички и мляска с уста.
Виж целия пост
# 1
И моя син беше така всъщност още си е. И аз много се притеснявах, докато не се замислих какво щеше да е ако не искаше нищо да яде. Та относно процедирането, или го храни заедно с вас, като му даваш от неговата си храна, или ще ядете на части, тоест един ще си играе с него в другата стая докато другите се наядат. Аз лично смятам, че не е толкова страшно че си му дала да си опитва и от вашата храна, защото така или иначе след определен период, все пак ще яде от нея, а и не вярвам, да яде кой знае колко, просто си задоволява любопитството
Виж целия пост
# 2
И сина ми горе долу на тази възраст започна да посяга към нашата храна. Но ние от 9 месеца започнахме да му даваме от нашата храна. Така, че нещата се съчетаха. Вече яде почти всичко Hug
Виж целия пост
# 3
Сега е във възраста в която копират от родители и близки. Готвиш с по-малко подправки и после всеки си овкусява. Така може и на него да му давате. Много са доволни, когато ядат от храната на родителите.  newsm62
Виж целия пост
# 4
По-добре се радвай, защото обратния вариант-да не иска нищо да яде и да се чудиш как да пробуташ още една хапка е по-неприятен Simple Smile. Просто слагай на масата неща, които са подходящи за него, а и сега тъкмо е момента да преорганизираш начина ви на хранене  Simple Smile)). Дори и да се случи да поиска нещо не чак толкова полезно, от опитване нищо няма да му стане, принципа е да не стават навик, неподходящите храни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия