Kакви прически са модерни сега за дълги коси?

  • 3 345
  • 16
Здравейте на вси4киНамислила съм да се пострижа понеже косата ми има нужда , ама не ми се иска да я скъсявам много, та се чудех какво е модерно. Някой запознат ли е по-добре - да помага моля!
Виж целия пост
# 1

 Ми то зависи и колко е гъста косата. Ако имаш коса, можеш спокойно да се направиш на пластове, с хубаво оформен триъгълник като форма, като горните пластове, на темето където са,с а с много къса коса. Една такава стърчаща. Ей това сега е модерно! Но ако пък ти е много дълга косата,до кръста примерно, както моята, няма да отива толкова къс пласт най-горе. ТАка мисля аз  Peace

Дай подробности за косата си-цвят, дължина, състояние в момента, гъстота..такива работи
Виж целия пост
# 2

 Ми то зависи и колко е гъста косата. Ако имаш коса, можеш спокойно да се направиш на пластове, с хубаво оформен триъгълник като форма, като горните пластове, на темето където са,с а с много къса коса. Една такава стърчаща. Ей това сега е модерно! Но ако пък ти е много дълга косата,до кръста примерно, както моята, няма да отива толкова къс пласт най-горе. ТАка мисля аз  Peace

Дай подробности за косата си-цвят, дължина, състояние в момента, гъстота..такива работи
Напълно подкрепям мнението, зависи от цвета на косата. Като идея: с пластовете можеш да си направиш и преливащи се кичури
Виж целия пост
# 3
Здравейте на вси4киНамислила съм да се пострижа понеже косата ми има нужда , ама не ми се иска да я скъсявам много, та се чудех какво е модерно. Някой запознат ли е по-добре - да помага моля!

Защо не се посъветваш с професионалист? Rolling Eyes Съвети бол...но според мен огромно значение има и формата на лицето, а не само цвета, дължината и гъстотата!
Аз лично сега си я пускам, защото си мечтая за дълга коса и филирани краища. Sick Само, че всики край мен твърдят, че с по-скъсена коса по ми отивало. Rolling Eyes newsm78


Успех в избора...пожелавам ти да е правилният! Peace Hug  bouquet



П.С. Момичета, бо_бито за подстригване ли изобщо пита? Или и за боядисване? Щото гледам за боядисване говорите, а аз й изнесох нсъществена лекция за подстрижката! Whistling
Виж целия пост
# 4
За подтригване питам
 Ами да кажа  за гъстота не е ни гъста ама не е и рядка ,сега след раждането съвсем малко остана Cry
Иначе е тъмно кестеняваи е около 4-5 пръста под рамената, леко и леко на етажи
Аз имам идея да я филирам ама Чак толкова не знам дали ще ми отива
 на темето където са,с а с много къса коса. Една такава стърчаща.
 А да знаете слу4аино сайт за виртуални прически.
Виж целия пост
# 5
За подтригване питам
 Ами да кажа  за гъстота не е ни гъста ама не е и рядка ,сега след раждането съвсем малко остана Cry
Иначе е тъмно кестеняваи е около 4-5 пръста под рамената, леко и леко на етажи
Аз имам идея да я филирам ама Чак толкова не знам дали ще ми отива
 на темето където са,с а с много къса коса. Една такава стърчаща.
 А да знаете слу4аино сайт за виртуални прически.


http://www.aroma-bg.com/fun/index.php?cat=4&lg=bg


 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 6
И аз много я харесвам тази прическа, но не мога да я постигна, все не попадам на фризьор, който да разбере какво искам. Бих искала да помоля, ако някой може за качи снимка на жена с една такава прическа или да даде линк към някоя снимка. Може да ви се стори странно , но последните два пъти като ходих на фризьор се опитах да обясня какво точно искам - без нагледни материали - и двата пъти ми оставиха много дълга косата на най-горния пласт. Наистина искам да си сваля такава снимка и да отида с нея , че най накрая да ме разберат. Аз съм над 35 г. , но защо да не мога да искам да ме подстрижат по-младежки , а решават те какво ще ми отива?
Благодаря предварително, ако някой откликне на молбата ми.
Виж целия пост
# 7
Здравей ,  Grinning моята прическа ми я направиха подобна на тази,която БУБА е описала -на пластове (етажи) , само че аз си направих много тъмни и светли кичури,а горнят пласт въобще не смятах да ми е толкова къс,спрямо останалата коса, но помолих фризьорката ми да подстриже косата така,че да не ми се сплесква отгоре (това беше най-същественото ми желание,понеже когато е дълга и тънка на 2-3-тия ден отгоре ужасно се "залепва" за темето)  Sad
И така сега има повече обем,дори на 5-тия ден след измиването.
Аз съм доволна, въобще не следя кое е модерно и кое не.
Смятам, че по-важно е да ти отива на лицето и да се чувстваш добре.  Flutter
Ето как изглежда косата ми сега отстрани и отзад http://www.bgphoto.net/photos/4286/o632725914980468750.jpg (на снимката не се вижда много добре, за което съжалявам  Confused)

http://www.bgphoto.net/photos/4286/o632725930841406250.jpg

Извинявам се предварително за оff -a но мислите ли че тази прическа ще ми стои добре  Rolling Eyes  http://www.bgphoto.net/photos/4286/o632725915465156250.jpg
Ще съм кума другата събота и смятам да опитам,пък да видим  newsm78

prysila , ще опитам да намеря такава прическа в нета-моите снимки са доста тъмни,а пък с тоя фотошоп мога само да режа и увеличавам снимките- не успях да ги изсветля  Embarassed
Мисля си обаче, че всеки фризьор би могъл да те разбере, ако кажеш, че искаш да те подстриже на етажи, като най-горният слой да бъде по-къс и да дава обем на косата  Wink

Успех ти желая  Hug
Виж целия пост
# 8
Здравей ,  Grinning моята прическа ми я направиха подобна на тази,която БУБА е описала -на пластове (етажи) , само че аз си направих много тъмни и светли кичури,а горнят пласт въобще не смятах да ми е толкова къс,спрямо останалата коса, но помолих фризьорката ми да подстриже косата така,че да не ми се сплесква отгоре (това беше най-същественото ми желание,понеже когато е дълга и тънка на 2-3-тия ден отгоре ужасно се "залепва" за темето)  Sad
И така сега има повече обем,дори на 5-тия ден след измиването.
Аз съм доволна, въобще не следя кое е модерно и кое не.
Смятам, че по-важно е да ти отива на лицето и да се чувстваш добре.  Flutter
Ето как изглежда косата ми сега отстрани и отзад http://www.bgphoto.net/photos/4286/o632725914980468750.jpg (на снимката не се вижда много добре, за което съжалявам  Confused)

http://www.bgphoto.net/photos/4286/o632725930841406250.jpg

Извинявам се предварително за оff -a но мислите ли че тази прическа ще ми стои добре  Rolling Eyes  http://www.bgphoto.net/photos/4286/o632725915465156250.jpg
Ще съм кума другата събота и смятам да опитам,пък да видим  newsm78

prysila , ще опитам да намеря такава прическа в нета-моите снимки са доста тъмни,а пък с тоя фотошоп мога само да режа и увеличавам снимките- не успях да ги изсветля  Embarassed
Мисля си обаче, че всеки фризьор би могъл да те разбере, ако кажеш, че искаш да те подстриже на етажи, като най-горният слой да бъде по-къс и да дава обем на косата  Wink

Успех ти желая  Hug

Тази прическа е супер и според мен ще ти отива.
Виж целия пост
# 9
Здравей ,  Grinning моята прическа ми я направиха подобна на тази,която БУБА е описала -на пластове (етажи) , само че аз си направих много тъмни и светли кичури,а горнят пласт въобще не смятах да ми е толкова къс,спрямо останалата коса, но помолих фризьорката ми да подстриже косата така,че да не ми се сплесква отгоре (това беше най-същественото ми желание,понеже когато е дълга и тънка на 2-3-тия ден отгоре ужасно се "залепва" за темето)  Sad
И така сега има повече обем,дори на 5-тия ден след измиването.
Аз съм доволна, въобще не следя кое е модерно и кое не.
Смятам, че по-важно е да ти отива на лицето и да се чувстваш добре.  Flutter
Ето как изглежда косата ми сега отстрани и отзад http://www.bgphoto.net/photos/4286/o632725914980468750.jpg (на снимката не се вижда много добре, за което съжалявам  Confused)

http://www.bgphoto.net/photos/4286/o632725930841406250.jpg

Извинявам се предварително за оff -a но мислите ли че тази прическа ще ми стои добре  Rolling Eyes  http://www.bgphoto.net/photos/4286/o632725915465156250.jpg
Ще съм кума другата събота и смятам да опитам,пък да видим  newsm78

prysila , ще опитам да намеря такава прическа в нета-моите снимки са доста тъмни,а пък с тоя фотошоп мога само да режа и увеличавам снимките- не успях да ги изсветля  Embarassed
Мисля си обаче, че всеки фризьор би могъл да те разбере, ако кажеш, че искаш да те подстриже на етажи, като най-горният слой да бъде по-къс и да дава обем на косата  Wink

Успех ти желая  Hug


И според мен ще ти отива! Давай смело! Peace
Виж целия пост
# 10
Много благодаря ,момичета  Hug
Другата седмица ще ходя за пробна прическа и ако ми хареса ще бъда така и на сватбата  Party
Ако не отивам само за сешоар и това е  Wink

Какво направи с косата си bо_bito Flutter
Виж целия пост
# 11
Здравейте моми4ета, днеска тамън се постригах Grinning
Доволна съм ама не 4ака толкова, исках да  скъся до рамената и да е силно филирана така че да има пове4е обем, ама фризьора не ме направи баш така Thinking.
Пак съм филирана ама дължината ми я запази(не знам защо след като му казах да я скъси пове4е  Confused) и сега отдолу висят едни дълги и прави коси а в горната част към темето съм надиплена на етажи- не че е лошо, отива ми  ама може6е да е както го искам нали? Сори че нямам снимка да  ви покажа  дано съм била ясна.
Абе трудна работа с тези фризйори- докато намери6 някои да те постигва добре ще ти опада косата Wink.
Виж целия пост
# 12
Косата ми е дълга до кръста, леко чуплива. Сама се подстригвам. Не ме кефят фризьорките как ме стрижат  Twisted Evil   Косата ми е е на нещо като различни пластове и стои доста естествено Peace
Виж целия пост
# 13
И аз последния път исках да ми направят такава прическа, но разбира се, фризьорката не откликна на молбата ми. Скъси ми най-долния пласт, а най-горния го остави дълъг Confused Аз си казах, че искам по-къс и тя каза, че въпреки че сега било модерно така, не било хубаво - ми че аз, ако искам и гребен ша си направя, кво ми се бърка на мен какво ми харесва Close. Както и да е - следващия път ще съм твърда Laughing
Desert tear, дай някоя снимка да те видим, че ми стана любопитно Mr. Green
Виж целия пост
# 14
И аз последния път исках да ми направят такава прическа, но разбира се, фризьорката не откликна на молбата ми. Скъси ми най-долния пласт, а най-горния го остави дълъг Confused Аз си казах, че искам по-къс и тя каза, че въпреки че сега било модерно така, не било хубаво - ми че аз, ако искам и гребен ша си направя, кво ми се бърка на мен какво ми харесва Close. Както и да е - следващия път ще съм твърда Laughing
Desert tear, дай някоя снимка да те видим, че ми стана любопитно Mr. Green



Хаха  Grinning Нямам снимки в гръб, но като си направя ще ти дам Grinning Мисля, че добре се постригвам, че даже и приятелки кръцкам в час като ми е скучно, ама те не знаят Embarassed Embarassed Embarassed Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия