За фолиевата киселина

  • 553
  • 8
Извинявам се, ако темата не е за тук...
Но имам един въпрос.
Значи бях бременна преди един месец. Лекарката ми каза да пия фолиева киселина. По стечение на обстоятелствата направих спонтанен аборт. Cry
Обаче гинеколожката ми ме посъветва да продължавам да пия киселината. Та пия си я аз и май забелязвам, че гърдите ми са мааалко наедрели. Мислех си, че си въобразявам, но и приятелят ми го забеляза.  Mr. Green Съвсем слабо е, но аз си го усещам някак си. Не, че ми стяга сутиена или нещо такова, но аз си го усещам...
Кажете мили мамчета, като сте пили/ пиете фолиева киселина имало ли е такъв ефект и при вас или просто си въобразявам?  newsm78 Или е от нещо друго?  Thinking
Виж целия пост
# 1
Да не си бременна пак?

 Praynig Praynig Praynig

Нали знаеш, че след аборт се забременява много лесно ...

П.П. Темата наистина не е за тук, сигурно ще я изместят.
Виж целия пост
# 2
Ами аз пиех Фолиева киселина първите три месеца от бременността, но не съм забелазала такова нещо.
Виж целия пост
# 3
Едва ли е свързано с фолиевата киселина, според мен ако имаше някаква зависимост, доста жени щяха да се заинтересуват. newsm78 По вероятно е станало в резултат на бремеността ти и не са се коригирали още нещата.
Виж целия пост
# 4
бях вече бременна когато започнах да я пия и гърдите ми си бяха наедряли затова не знам дали има такъв ефект но мога да ти кажа едно-не спирай да я пиеш защото е мн важна особено за жени претърпели аборт!
Виж целия пост
# 5
Вергилия- не съм бременна! Със сигурност! Naughty
И аз си мислех, че може и вследствие на бременноста да е...
Миленка- пия си я редовно!  bowuu
Виж целия пост
# 6
Странно наистина newsm78 Може да е някакъв хормонален дисбаланс, знам ли. Защо не питаш лекарката си? Аз пих през цялата бременност фолиева к-на, но не ми се е случвало Thinking
Виж целия пост
# 7
Ами аз пиех Фолиева киселина първите три месеца от бременността, но не съм забелазала такова нещо.
И при мен не е имало такова нещо Thinking пих я през цялата бременност
Виж целия пост
# 8
При приемане на ФК подобен ефект няма Laughing Явно причината е друга.

П.П. А тези, които сте пили ФК през цялата бременност- било е излишно Embarassed Само казвам информативно де, не че вече има значение Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия