На пазар във Варна - 20

  • 71 969
  • 748
# 630
Мами от къде купувате дрешки за бебоците/децата/ си? Търся такива от хубаво памучно трико и интересни разбира се, а също и на земни цени, изобщо не държа на марка! Че продават едни ужасни навсякъде, заприличват на разтеглени ластици след седмица ..... ooooh!
Най-голям избор на хубави бодита (според моя вкус, де) има в Сладури, мисля, че цените им се движеха 8-10-12 лв, нещо от сорта, но не съм купувала боди от една година, не съм много сигурна в цените. Бодитата от там са всичките от много хубава материя,  не се разтегля, приятна на докосване и със симпатични картинки. Иначе знам, че са ужасни бодитата навсякъде като цяло, аз като влизам в бебешките магазини и като видя бодитата, ми става подтиснато от грозота и едно изнервено.
Бодита съм взимала от Зара в Гранд мола - в един пакет са няколко бодита, също съм изключително доволна. Дрехи купувам още на Майорал срещу Сладури - бодита не съм взимала, купувала съм други работи, много съм доволна, би трябвало и бодитата да са хубави. Сещам се и за Карнивал кидс в Гранд мола - http://carnivalkids.com/BEBE_MOMICHE_Bodi/0/0/26/7.html, от там само рокли съм купувала, много съм доволна, и  бодитата ми се виждат хубави.
Сещам се за Окайди в Гранд мола. И там има бодита, купувала съм други неща, качествени са, би трябвало и бодитата да са качествени.
Виж целия пост
# 631
Така, да дам отчет за Илчовски и магазина за шивашки неща на Пискюлиев.
За магазина на Пискюлиев и аз ги знам, че са нелюбезни и не ходя там. Да, ама коренно са се променили или са сменили персонала. Много съм доволна, благодаря за препоръките, че ме насочихте и си припомних магазина, момичето много ми помогна, любезно, взех каквото ми трябваше, даже като тръгвах се заговорих по телефона и забравих да си взема нещата, момичето ме настигна на 100 м от магазина да ми ги даде. Пък аз съм много труден клиент, да не кажа невъзможна, щом съм очарована, явно има голяма промяна.
За Илчовски..., явно са си сменили политиката от вчера, защото вече не продават на дребно, кошничките само в кашончета от по 100  бр. Аз тръгнах с малко пари в брой и мислех да взема 50-60 кошнички, оказа се, че не може, нямат апарат да платя с карта за кашон и нямаше да ме изчакат да изтегля пари от банкомат, защото ги хванах в края на работното време, като са си напълно в правото, разбира се, но от друга страна става въпрос за 3-4 минути щях да притичам. Иначе работят в събота до 12, сега ще работят чак в сряда.
За бодита, сетих се като минавах през Пискюлиев, че в магазина За моето слънце имат понякога много хубави неща. Обаче не този до Елитис, а от другата страна на пътя.
Виж целия пост
# 632
Къде има дънки за момче на 7 години?
Виж целия пост
# 633
Бодитата в Абубу също би трябвало да са хубави.Английски са.Аз поръчвам директно от Англия бодита и съм изключително доволна като качество
Виж целия пост
# 634
Бодитата в Абубу също би трябвало да са хубави.Английски са.Аз поръчвам директно от Англия бодита и съм изключително доволна като качество
И аз поръчвах от Англия и съм напълно съгласна, че са много хубави. Ама все нямам нерви да се занимавам с доставчици или нещо объркват и поръчвам директно и така ми се оскъпява доста доставката и понамалих поръчките.
Къде е Абубу? Аз се сещам за два магазина за бебета, които поръчват от Англия, единия е зад Шрек, срещу студиото на Галя, а другия на Владислав. Като разглеждах, нещата изглеждаха качествени, но за съжаление за момичета почти всичко беше розово, а аз розово не купувам, но ако някой харесва, сигурно ще остане доволен. Сещам се за още един  за английски бебешки дрехи, че отваряха до Гастрото, но така и не минах да видя какво предлагат.
Виж целия пост
# 635
Момичета, извинявайте ако повтарям скорошно питане, но къде има антикварни магазини в града? Трябва ни някакъв оригинален подарък за специален човек и преди много време бях купувала една много хубава кутийка за бижута от такъв малък магазин (над ВИНСа) и сега като не мога да измисля нищо друго се сетих за тях.....та ако помогнете с насоки, и особено ако не са прекалено скъпи  Rolling Eyes

  На ъгъла на Бенковски и Пискюлиев има един магазин, пише Злато и Антиквар, точно на кръстовището.
  Преди имаше такъв магазин и срещу Хали Шипка, не знам дали още съществува.


  До Гастрото е новия магазин на Абубу  .
Виж целия пост
# 636
Бодита- и аз поръчах от Англия някакви на Ърлидейс( мързи ме да сменям езика), ама да ви кажа ми се раздърпаха, очаквах повече Sad
Иначе имах едни много хубави на Некст и не са мръднали.
Имаме от Джъмбо-100% памук, оказаха се изненадващо здрави и не се отпускат като ...
Аз съм кв. Аспарухово и при нас има едно квартално магазинче, което ми е любимо и купувам на някои български марки много хубави бодита: Комес, Венера, Кимекс и Сали. Зареждат и една турска марка Чиклид, също са им много качествени бодитата(даже май от тях съм най-доволна 8-9лв е бройката). Въобще имат суперски дрешки в това магазинче, разни джиджани дънки, полички, анцугчета, блузки, ризки и т.н. Ще дам координати ако някой иска.
И от Карфур съм вземала на Текс бейби(май е тяхна марка) по 3 бр. в пакет, пак не са лоши.
Виж целия пост
# 637
Карфур/Disney,TEX/ Peace
Виж целия пост
# 638
Абубу единият магазин е точно този до Гастро, а другият е на Селиолу.www.abubu.bg - това им е сайта.
Иначе аз за да избегна хамалогията с доставчиците пазарувах директно от ибей
Виж целия пост
# 639
Аз бебешкото директно от Англия го купувах, така, че наистина провери в Абубу Peace
Иначе от местните - Карфурските наистина не са лоши, тези в Джъмбо също.
А пък и за такива мъници е лесно, 5-10 пранета да издържат е идеално. Израстват ги бързо Simple Smile

Аз съм с проблем - не мога да намеря във Варна парти артикули(чашки, чинийки...) с Том & Джери Sad
Някаква идея къде да търся?
Виж целия пост
# 640
Аз съм с проблем - не мога да намеря във Варна парти артикули(чашки, чинийки...) с Том & Джери Sad
Някаква идея къде да търся?
Има в Джъмбо  Peace
Виж целия пост
# 641
Цитат на: кака Лара link=topic=646146.msg21832062#msg21832062 date=133564279
Има в Джъмбо  Peace
[/quote
Няма Sad И аз имах спомен, че там съм виждала, но днес гледах, питах - няма...
Виж целия пост
# 642
В Кауфланд съм виждала с разни герои, но дали има точно с Том И Джери не знам
Виж целия пост
# 643
Остана ли някъде да се продава Хери? В онзи магазин до Черно море, на който пише Хери, няма Хери. Сещам се единствено за Добрич, че имаше един магазин, в който продаваха марката, и то на три пъти по-ниски цени, обаче не съм ходила много време и не знам дали съществува още.
Виж целия пост
# 644
бебешки бодита съм купувала от тук
http://www.dunstarltd.com/%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD-% … D0%B5%D1%82%D0%B0
Бяха за подарък, но мамата остана доволна
Аз мога да споделя само за бельото за по-големи деца - много съм доволна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия