Голи актьори в театъра

  • 5 606
  • 12
Здравейте мами, ходите ли на театър? Simple Smile)

Кои са по-разголените представления в момента? Аз знам за две - Преди/След в театър София (където ясно се виждат гърдите на една от актрисите), но за съжаление не се играе в момента и Калигула пак в театър София (където главният актьор излиза на сцената както майка го е родила) Simple Smile - щеше да се играе на 23 март, но го отмениха Sad Ще съм Ви много благодарна ако споделите кои са голите в театъра - Благодаря Ви! Simple Smile)

А сетих се и аз още една - Деян Донков си показва дупето в пиесата Дон Жуан в Народния театър .. Simple Smile)
Виж целия пост
# 1
Като тийнейджър гледах постановка на Т. Москов "Майстора и Маргарита", имаше една актриса по цици, която удряше чинели.
Виж целия пост
# 2
Това не ми е критерий при избора на постановка.
Виж целия пост
# 3
За какво точно иде реч в темата ти? Искаш да гледаш някъде голи актьори или се чудиш какъв е смисъла да са голи? Wink
Да, гледала съм голи актьори в постановката "Братя Карамазови" преди няколко години. Мислех си, че отивам да гледам постановка по най-хубавия роман на Достоевски. Предполагам Достоевски се е обърнал в гроба си няколко пъти. Аз съм широко скроен човек за експерименти в изкуството. В случая обаче не можах да схвана смисъла на разсъбличането. Останах си в недоумение. Пиесата на Камю "Калигула" съм я чела в оригинал. Помня, че на корицата на изданието беше снимката на Жерар Филип. Не бих отишла да гледам театрална постановка по нея.
Виж целия пост
# 4
 Shocked Тази тема е прелестно абсурдна Joy
Голи актьори не съм гледала скоро, последната постановка, на която бях е "Между два стола". С Геро в главната роля, има сцена, в която танцува еротично, гол до кръста.
Последното нещо,което ме води при избор на постановка, е дали актьорите ще се съблекат на сцената ooooh!
Виж целия пост
# 5
Хей, обикновено в постановките, в които играе, в един момент Любо Нейков започва си мята телесата  Joy Joy Joy Sick
Виж целия пост
# 6
Калигула! но честно да си призная голотата доста ме смути! Иначе постановката е супер,аз го гледах във Варненският театър.
Виж целия пост
# 7
Shocked Тази тема е прелестно абсурдна Joy
Голи актьори не съм гледала скоро, последната постановка, на която бях е "Между два стола". С Геро в главната роля, има сцена, в която танцува еротично, гол до кръста.
Последното нещо,което ме води при избор на постановка, е дали актьорите ще се съблекат на сцената ooooh!
Хахаха този некадърник Геро и в театъра ли играе?  Joy
Виж целия пост
# 8
Shocked Тази тема е прелестно абсурдна Joy
Голи актьори не съм гледала скоро, последната постановка, на която бях е "Между два стола". С Геро в главната роля, има сцена, в която танцува еротично, гол до кръста.
Последното нещо,което ме води при избор на постановка, е дали актьорите ще се съблекат на сцената ooooh!
Хахаха този некадърник Геро и в театъра ли играе?  Joy

На мен и  на целият салон ни достави истинско удоволствие с играта  си Геро и ни забавлява с изключително свежото си чувство за хумор Grinning Лично аз го харесвам наистина много като актьор Peace
Виж целия пост
# 9
Здравейте!
Гол актьор има в постановката "Любовни хватки" в театър "Възраждане", гр. София. ( http://theatrevazrajdane.bg/?p=1336 ) . Полуголи имаме в "Отблизо" и "Синята тая". Заповядайте!  :Д
Виж целия пост
# 10
Това звучи като покана за пийп-шоу!

Дотам ли стигнахте във Възраждане .... ooooh!
Виж целия пост
# 11
Календарни момичета в Сатиричния.
Виж целия пост
# 12
Това звучи като покана за пийп-шоу!

Дотам ли стигнахте във Възраждане .... ooooh!


 Информираме зрителите, какво толкова? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия