Пили ли сте Мерц-дражета?

  • 2 054
  • 15
Някой има ли впечатление от тях? Аз ги пия от 10-ина дни и май има ефект, но може и да си въобразявам  Rolling Eyes
А знаете ли, дали се пълнее от тях? И трябва ли да се правят почивки?
Виж целия пост
# 1
аз ги пих и имаха ефект веднага,но имах страшен апетит - не му се давай  Naughty
Виж целия пост
# 2
Аз периодично си купувам и съм доволна. Като че ли кожата ми изглежда по-свежичка. Simple Smile Пия и бирена мая. Изобщо не напълнявам.
Виж целия пост
# 3
Пила съм. При това правих 2 курса с по две опаковки, два пъти годишно. Принципно най- полезно е да се пият пролетта и есента- аз така знам.
Ефект нямаше. Напълнях Shocked
Виж целия пост
# 4
Аз ги пия редовно есен и пролет по две опаковки. Доволна съм. Не напълнявам,а косата и ноктите ми стават супер.
Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И аз съм пила, но ефект почти никакъв. Аз ги пиех най-вече за косопад след раждането. Аз лично съм по-доволна от таблетките на Фито. Най-вероятно е индивидуално. Пробвай все пак. От опит глава не боли! Laughing
Виж целия пост
# 6
И аз съм пила, но ефект почти никакъв. Аз ги пиех най-вече за косопад след раждането. Аз лично съм по-доволна от таблетките на Фито. Най-вероятно е индивидуално. Пробвай все пак. От опит глава не боли! Laughing
Глава не, ама дупе дебелее  Joy
За сега продължавам да ги пия, пък ще видим. Нямам по-голям апетит от тях Thinking
Виж целия пост
# 7
Мерц не съм пила, но Ревалид - да! От Ревалид определено съм доволна  Grinning  смятам скоро пак да направя един курс.
Виж целия пост
# 8
Да пия. Всеки път когато съм ги пила е имало ефект и не съм напълнявала Laughing
Виж целия пост
# 9
Да пия. Всеки път когато съм ги пила е имало ефект и не съм напълнявала Laughing

и при мен е така
Виж целия пост
# 10
И аз ги пия.Доволна съм от ефекта и не съм напълняла Grinning.Надявам се и при теб да е така.
Виж целия пост
# 11
Аз съм пила и съм доволна и не съм напълнявала,но аз по принцип съм си малко "слаботелесна".. Crazy
Виж целия пост
# 12
I az sam gi pila i byax dovolna. Osobeno predi svatbata mi zastoto iskax da sa mi dalgi noktite i dali ot tyax ili po nyakakva sly4ainost noktite mi stanaxa mnogo xubavi. Ne sam zabelyazala da napalnyavam ot tyax no az ne gi pia celogodi6no a 2-3 pati v godinata.
Виж целия пост
# 13
Да пила съм. Напълнях от тях. Пия "ревалид" в момента и съм доволна. Никога повече ен бих пила "мерц"  #2gunfire
Виж целия пост
# 14
Пила съм ги и нямаше никакъв ефект, а изпих две опаковки. Страхотен ефект постигнах с домашни маски за лицето и косата, а за ноктите с "Кератинова терапия" на Биотрейд. Страхотно е това кремче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия