Бънджи-Откога?

  • 540
  • 9
Моля Ви ,кажете ми откога(от кой месец) мога да слагам бебето в Бънджи?
Виж целия пост
# 1
Кога започне да седи без да го придържаш. Зависи си от детето. Някои ортопеди отричат бънджито както и проходилката.
Виж целия пост
# 2
Ние ползваме от навършени 5 месеца. Но чак към 7 месец започна да скача, в началото го ползвахме предимно за люлка.
Виж целия пост
# 3
Аз я слагам в Бънжито ( на 5 месеца сме ) , но не го отразява нещо за сега само я полюлявам и е страхотно удоволствие  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ние слагаме щерката от 6-я месец. На кутията пише, че може от 4-я месец, но както са ти писали вече е добре детето да седи.
Чувала съм, че проходилките не се препоръчват вече, но не и  бънджито.
Виж целия пост
# 5
На 5 м беше в проходилка,а на 6 м в бънджи.Направо пощуряваше.
Виж целия пост
# 6
като навърши 5 месеца я сложихме на бънджи и тя умира от щастие. Скача по 15-20 мин и се изморява и заспива
Виж целия пост
# 7
Здрасти Вени, много бъзо пораснахте и вие. Аз предложих на бебо бънджито на 4 месеца и той подскочи няколко пъти. Беше голям кеф, но го държах по малко време. На 5 месец скачаше като заек. Ти прецени дали бебето ти е готово, имай предвид, че някои отричат и бънджи и проходилка като мед.сестрата на моята педиатърка
Виж целия пост
# 8
На пет месеца.
Виж целия пост
# 9
Купих бънджи като бяхме на 7м.,понеже тогава ми казаха за него.Първоначално го слагах за час два не повече.Още от самото начало взе да подскача и страшно много му хареса.Колкото по голям ставаше толкова повече се забавляваше.Където и да идем извън дома бънджито беше неразделна част от багажа,дори летя до Италия.Ползвахме го до 12м.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия