Добър фризьор/ка във Варна и едно въпросче за фризьорката в "На тъмно"

  • 851
  • 8
Та мили момичета проблемът ми е следният-любимата ми фризьорка забременя и роди два месеца преди мен и сега няма кой да ме подстригва. Моля ви, препоръчайте ми някой, който наистина да подстригва добре. Ако може да не е много скъпо-максимум до 6-7лв., защото семейния бюджет е доста натоварен.
Миналата година ходих два пъти при фризьорката в "На тъмно". Там се правят и татуировки, може би повечето от вас го знаят. Момичето работи много добре. Преди да отида при нея две колежки ходиха и резултатът при тях също беше много добър. Обаче - много сърдито туй момиче бе! Не знам дали само с мен се държи така, но мисълта да отида пак при нея ме изпълва със страх. Една такава нацупена, сумти. Като вляза винаги поздравявам, а тя гледа на другата страна все едно не говоря на нея.  Втория път малко остана да си тръгна преди да е довършила. Дали само към мен има такова държание, или и с други е така?
Ще ви бъда благодарна, ако ми препоръчате някой.
Виж целия пост
# 1
Мога да ти препоръчам един салон на ген"'Столипин"'28 ходя повече от 2 години там и съм много доволна.Собственика на салона се казва Мето само че ако се обадиш сега може да те приеме след 1--1.5 мес.има ужасно много работа.В салона има още 2 фриз.Красимира се казва една, аз се правя при нея тъй като не мога да чакам толкова време за Мето.Подстригване със сушене е около 7 лв.Ако те интересува ми пиши да ти дам координати
Виж целия пост
# 2
Да, ще ти бъда благодарна, ако ми дадеш телефон. Мисля, че се сещам къде точно се намира салонът.
Виж целия пост
# 3
писах ти ЛС.
Виж целия пост
# 4
Аз се подстригвам в Мари - Кристел на ул. Иван Вазов, до един магазин за месо, в пресечна улица е бар Сохо, а по-надолу е Бюрото по труда. Фризьорката се казва Краси и съм много доволна, работи на нечетни дати. Моята коса е убийствено права и всяка грешка си личи. От 2 год ходя там и грешки няма Laughing Подстригването е 5 лв.
Виж целия пост
# 5
Аз сън супер доволна от моята фризьорка, в супер неизвествен фриз.салон "Иво" в района на Патриарха, казва се Люси и работи страхотно, подстригване 3,50лв. Ако те интересува, мога да ти кажа по-точно къде е.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви, момичета   bouquet
very strong, би ли ми казала къде точно се намира?
Виж целия пост
# 7
Писах ти ЛС.
Виж целия пост
# 8
Аз съм много ,много доволна от моята фризьорка във Варна.Казва се Доби.Салона и се намира с/у зимно кино Тракия на ул.Странджа 1.Тя е собственик и тя си работи.Винаги ме прави така както и кажа,има много идеи,много клиенти,и въпреки всичко е учтива и внимателна с всеки един от нас!А бе готин и приятен човек.С кеф да си седиш при нея Grinning    Тел. и е:0898 484 775
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия