Бързо идеи за Първи Рожден Ден

  • 963
  • 2
Моля ви ,даите идеи за меню за малък купон,но не вечеря.
ТАкъв хаос е в главата ми.ОСвен една руска салата,нищо друго не ми идва на ум.
ПАртито е в Събота,а в Петък ще пазарувам.
Благодаря. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
освен руска можеш да вземеш и "Снежанка", в кенар има хужави салати и избора е богат. Картоени кюфтета, панирани чушки. лозови сърми продават ги в кутия по 20бр.
Луканка, филе, кашкафал. Сладки, соленки и торта. Вземи и хляб, продават много хубави питки пак в Кенар, ако си от София отиди на Сливница в цеха им. Аз от там напазарувах за рожденния ден на Ади. Не забравяй безалкохолно, мин.вода, бира, ракия
Виж целия пост
# 2
зависи ской ще празнувате!ако са мамите с "наборчетата" на матине:D -стават сладки,кейкове,кафе,сандвичи,безалкохолни или плодови шейкове и естествено-ТОРТА Laughing .Ако са бабите и родата на празничен обяд-трябва да помислиш и за хапването.Питиетата са според вкусовите предпочитания,предполагам ,че знаеш горе-долу кой какво си пийва cheers за салата ,айде с "руската" си наясно ,че ще присъства,можеш да предложиш и "шопска";"жътварска"или "рол-мопс".Задължително обяд,нещо по-леко/пилешка пържола,печени бутчета../,После сладки с тортата,кафе.
това е от мен !А не е това-забравих много целувки на причината за купона! :new-bday: Много здраве и късмет!Весел купон!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия