Питане за закъснение

  • 850
  • 6
Здравейте, момичета.Позволявам си да отворя нова тема по въпроса за закъснението,защото смятам,че много от вас имат повече информация, отколкото при предишните си отговори по въпроса.
Изчетох всички предишни подобни теми и все пак историята е следната:
Трябваше да ми дойде на 01.01.2006(прекрасно начало на годината).За разлика от друг път преди М,нямах никакви симптоми.Нямах никакви симптоми и за друго...Не издържах и на 3.01 си направих тест.Резултат -.Реших,че теста не е читав.На 4.01 отново -.И така 4 теста,все отрицателни.След това заминахме на почивка.а седмия ден от закъснението вече бях почти щастлива,все пак имаше червейче на съмнение...Чакам вече 1г. 9м.В понеделник трябваше да се прибираме и аз правех планове за час при доктор и за щастливата новина.Уви,както вече сте се досетили...На 9-тия ден от закъснението ми дойде с пълна сила.Искам само да уточня,че цикълът ми не е закъснявал повече от 3 дни(много рядко) от над 10 години,имам си овулация и хормоните ми са съвсем в норма.
Питам,какви причини ви идват наум при тези факти?Много,много ви благодаря,момичета.Знаете как съм се чувствала,как съм вярвала,че все пак съм успяла...Уви.Борбата продължава
Виж целия пост
# 1
Възможно е да е имало оплождане, но да не се развило и задържало.
Възможно е и нищо да не е имало.
Не го мисли, гледай напред.
Виж целия пост
# 2
Съгласна съм с Лали, не е страшно. Теста все пак трябва да отчете ако има бременност. Моя милост всеки месец се пули над тестовете, но като няма черта -- няма.
Не се впрягай, води до стрес. От личен опит да споделя, че съм си провокирала по-ранно идване или пък леки закъснения с мисли и вманиачаване.
нов месец, нови шансове нали. 
Виж целия пост
# 3
Скъпа white,
представям си какво разочарование преживяваш, но както сама знаеш - почти всички тук сме го преживели. И колкото повече е чакана бременността, толкова по-голямо е страданието, че "за малко да стане, но пак нищо". Рано или късво ще се случи. Вярвай!
Аз смятам, че за евентуална бременност можем да говорим ако е имало положителен тест, а такъв не е имало. /при ранно прекъсната бременност, положителен тест и по-обилна менструация се говори за т.нар. химическа бременност, която се случва в живота на много жени. За нея разбират само онези, които са направили ранен тест за бременност.../ Възможно е да си имала някакво изместване в овулацията този месец и затова да се е получило закъснението. Друга въможна причина е прекаран грип или силен стрес /или друг вид силна емоция/.
Разбирам те, че искаш да знаеш какво точно е станало, но като че ли никой със сигурност не може да ти каже. Ако нямаш оплаквания, по-добре остави случилото се зад гърба си! Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви,момичета.Знам,че не трябва да го мисля много,но като че ли ,откакто имам повече информация,си задавам повече въпроси.В главата ми се раждат такива страховити сценарии,че чак страх ме хваща.Явно това е бил един от онези "първи път" ,с които понякога се сблъскваме.Може да е и ановулаторен цикъл,макар че си ме боли като че ли е имало поне двойно овулиране.В сряда съм при Стаменов и ще видим ,какво предстои.Дано това да се окаже моят доктор.Вече се наситих на некомпетентни лекари.Май ще преминем към фаза инсеминации и дано да има резултат.Стискам палци на всички.
Виж целия пост
# 5
момичета искам да ви питам дали може да си направия тест при положение че ми го няма от 1 ден. Дали теста ще покаже правилно като закьснението ми е само 1 ден.
Виж целия пост
# 6
advik,
по принцип на опаковкат ана Шуър Чек /а и на повечето други домашни тестове за бременност/ си пише, че отчита бременност в първия ден н азакъснението, така че ако сис със стандартен цикъл 28 дни и овулация в средата на цикъла / поне 14 дни преди закъснението/. На мен са ми отчитали дори 1 ден преди да трябва да ми дойде менструацията.
Влез в Библиотеката и се образовай и оттам - има много инфо н атема тестове и закъснения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия