Димитровград

  • 31 917
  • 281
     От две години живея в Бургас, но съм родом от "Града на младостта". Ще се радвам да си бъбря тук със земляци, независимо, дали живеете още там или другаде smile3521
Виж целия пост
# 1
Да,аз съм от Димитровград и също живеехме в Бургас 2004/2005  обаче се прибрахме насам по обясними причини-Едита-1 месец и половина.А в Бургас имам за доучване-още 2 семестъра в Колежа по туризъм,но сега не ме вълнува училището.
Виж целия пост
# 2
Kanesta, разкажи повече за себе си, за бебка, ние тук сме вече поне три мами димитровградчанки Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Ами накратко-Елена,79 набор,зодия везни,учих в Хасково-ГПЧЕ-немски език.След 7 години гаджелък се роди Едита.Роди се на 28.11.2005.,но остана един месец в болницата в Хасково,защото много беше преносена-17 дни!!!От 29.12. си е у дома и се гледаме-най-красивият подарък получихме за нова година.Ами незнам какво още да пиша-може би по ICQ ще е по-добре-149375046???Това е-чао засега!
Виж целия пост
# 4
Хайде,мамита и бебоци!!!
Защо се криете!!!!
Виж целия пост
# 5
Знаем, че има още, приканвам Тони и Ели да пишем и тук, а пък дано и други се припознаят в темичката!
 Sick
Виж целия пост
# 6
Никой ли не се е разписал?Може би трябва време, за да намерят темата...
Виж целия пост
# 7
Хайде и аз да се включа. Темата отдавна е намерена, но като виждам, че сме само три и се чудя и се мая какво толкова ще си пишем. Затова досега пасувах. Но все пак имайте ме предвид Joy
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен, аз съм от Стара Загора, но съпругът ми е от Димитровград.
Виж целия пост
# 9
Здравейте и на двете нови мами!!!Пишете по нещо повече за себе си(ако искате).Аз съм писала за мене вече-ако искате-питайте вие по нещо.
Виж целия пост
# 10
  Добре дошла на didsi  bouquet
Тук могат да се чуят повече от 2  мнения, но наистина трябва още мами, знам, че има, но може да не искат да си казват от де са родом Sick
И все пак, би могло да стане много интересно Joy Joy Joy
Хайдееееееееееееееееее!
Виж целия пост
# 11
А, те краставите магарета все ще се намерят Joy
А за мен - ами те лентичките сами си показват. Имам син, който ще стане след две седмици на седем години, бебче - отново син/поне според докторите/ - на път. Аз самата преди дни станах на достолепната възраст от 30 години Mr. Green.
Родена съм в Димитровград, живея и работя тук, не смятам да "емигрирам" скоро Naughty
В момента е ясно какви емоции ме вълнуват - раждане, раждане, раждане Laughing
Виж целия пост
# 12
   Мама суити  bouquet ще подкрепяме за раждането, мама канеста за кърменето, мама диди за димитровградския избор, а мен да говоря(пиша) по- малко newsm78
Диди кажи за теб повече!
Ели къде си!
Виж целия пост
# 13
Благодаря за посрещането. Пък за подкрепата не се знае кой повече има нужда аз или половинката newsm12
Казвам се Дияна, на 28г. съм, зодия близнаци, със съпруга сме от 5г. заедно, той се казва Димитър и като естествено продължение на връзката ни на 06.10.2005г. се роди синът ни Александър. Преди доста ходихме до Димитровград, но сега по обясними причини ще го поотложим за по-топло време. Е, друго незнам какво да пиша ако нещо повече ви интересува питайте.
kanesta защо толкова дълго са те оставили да преносиш?
Виж целия пост
# 14
дидси ами в болницата в Хасково видеозона е от втората световна и "всичко е наред".Да ама не-бебето беше с обострена мекониална двустранна пневмония.И така де.Ама дано да е отминало вече всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия