Конкурсът иде със срашна сила - "Мисис Карамела Мууууууу"

  • 1 726
  • 12
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=64991.0
Виж целия пост
# 1
Докога ще се гласува?
Благодаря.
Виж целия пост
# 2
Верно, не е ли време да се тегли чертата?
И аз благодаря.
Виж целия пост
# 3
Айде резултатитеееее!

обикновено все гласувам за печелившите  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Ами организаторката да казва кога ще се хлопва мандалото и каква ще е наградата.
Виж целия пост
# 5
Ами ще гледам да преброя гласовете тия дни, когато мога... Наградата - всеобщото възхищение на форумите "bg-mamma"!  Mr. Green Не е малко, кво ся!  Laughing
Виж целия пост
# 6
Ами ще гледам да преброя гласовете тия дни, когато мога... Наградата - всеобщото възхищение на форумите "bg-mamma"!  Mr. Green Не е малко, кво ся!  Laughing
Сама ще се смахнеш да ги броиш тия гласове.
От мене - имаш преброяване на стр. първа до четвърта включително. Утре ще ги отметна и ще ти пусна резултата.
Който друг може - да каже колко и кои стр. ще преброи. Ти накрая ги сумирай.
Виж целия пост
# 7
ХАПКЕ, САКЪН, ДО 6-ТА ВКЛ. ГИ ПРЕБРОИХ!!!

Мерси за предложението  Hug, почни ги от задните, да се срещнем нейде по средата...  Wink
Виж целия пост
# 8
Ние на чат го обърнахме, ама нали е за благородна кауза...
От задните няма да почвам, защото има потенциална възможност тепърва да гласува. Ще преброя от 10 до 15 вкл., ти брой нататък. Но това е утре, защото сега съм сама с малкото, а то е болно и кисело и не мога да се захвана.
Виж целия пост
# 9
ОК, аз ще довърша до 9-та вкл. ти поемаш от 10-та до 15-та. Айде някой да ги довърши докрая (от 16-та нататък), а?  Wink Джейд, имаш да ми се реваншираш заради гадните филмчета, сега е моментът!  Mr. Green  Laughing
Виж целия пост
# 10
Ама чакай малко, вместо да ми благодариш за филмчетата ти ми измисляш наказания. Я виж какава погнуса предизвиках и колко хора отказах от кърмене до сватбата Mr. Green

Айде, какво да те правя ще се включа от 16-та нататък, но после искам публично потупване по рамото Laughing
Виж целия пост
# 11
И аз мога да помогна с едно рамо за преброяването. Само ми кажете от коя до коя стр.
Виж целия пост
# 12
Видяхте ли това?http://www.standartnews.com/archive/2006/01/31/society/s4692_5.htm
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия