Преварен зехтин - съхранение?

  • 948
  • 13
Момичета, след като преварите (двойно) зехтина, съхранявате ли го в хладилник? Колко време може да издържи без да се преварява отново? newsm78
Виж целия пост
# 1
Защо трябва да го съхраняваш в хладилника?Какво е точно двойно преварен зехтин?Защо да се преварява отново?
Преварявам го един,не го държа в хладилника и издържа,докато се свърши Wink
Виж целия пост
# 2
Преварявам го и го държа в стаята до самия му край.
Виж целия пост
# 3
Какво значи "двойно преварен"?
Аз преварявам на водна баня (20мин.), слагам го в кутийка от крем и го ползвам докато свърши. За дозата, ако те интересува - слагам около 70-80мл. Съхранявам го на стайна Т, при козметиката на бебето.
Виж целия пост
# 4
Не е необходимо да го съхраняваш в хладилник.Аз го държа на стайна температура и така винаги ми е под ръка. Използвам го докато свърши.
Виж целия пост
# 5
След преваряването го държа на стайна температура. Няма нужда да го слагаш в хладилник. Grinning
Виж целия пост
# 6
Държа го на стайна температура. При зехтина няма какво да се разваля, за да го държиш в хладилник. А какво значи двойно преварен?
Виж целия пост
# 7
Аз се мажа със зехтин и не го държа в хладилника, а в стаята, на него няма какво да му се развали, със сигурност! Дано не развалям темата, но в какъв съд се преварява зехтин, в смисъл става ли да го сложа шишета направо на водна баня вместо да го присипвам в друг съд?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Преварявам го и го държа в стаята до самия му край.
Точно така !!!  Peace
Виж целия пост
# 9
зимата не е нужно в хладилник
на стайна трае много дълго
Виж целия пост
# 10
Аз го съхранявах на плота за повиване в една стъклена купичка  и отгоре го покривах.
Виж целия пост
# 11
Аз малко ползвах зехтин, но го съхранявах в празна кутийка от крем за лице(щателно измита, преди това, разбира се), на плота за повиване.А какво е "двойно преварен" и защо е нужно?Едно преваряване е достатъчно, май.
Виж целия пост
# 12
Сърдечно благодаря за отговорите  Grinning
А за "двойното" преваряване дори и аз не си спомням откъде дойде   Crazy
Виж целия пост
# 13
Аз знам че освен всичко останало трябва да е на тъмно и го държа в чекмедже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия