Относно спиралите

  • 4 108
  • 19
Ще ми каже ли някой  пречи ли , усеща ли се, боли ли като я слагат и махат? Колко струват?
Имам две дъщери и мисля да спра до тук, но не знам сигурни ли са спиралите, чух ,че боляло, пречило на цикъла и др. негативни неща.
Виж целия пост
# 1
Виж това , а пък това е точно по въпроса ти .  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
хехе
абе всички пички си слагат /май сами/ спирали да им стават големи космите на очите (и понякога на краката)
не вярвам да боли, освен ако не си бръкнеш с четката в комбала.
иначе струват - 25-30 евро (знам, щото преди няколко месеца жена ми искаше сирала и аз се набутах в един магазин и и взех една от любимата и марка - есте лаудер - предполгам, че има и по-евтини и по-скъпи)

ама има и други спирали.. ама ме е срам да говоря за тях Wink щото съм ноу притеснителен.. да го е..
Виж целия пост
# 3
Цитат на: BeaZtiE
хехе
абе всички пички си слагат /май сами/ спирали да им стават големи космите на очите (и понякога на краката)
не вярвам да боли, освен ако не си бръкнеш с четката в комбала.
иначе струват - 25-30 евро (знам, щото преди няколко месеца жена ми искаше сирала и аз се набутах в един магазин и и взех една от любимата и марка - есте лаудер - предполгам, че има и по-евтини и по-скъпи)

ама има и други спирали.. ама ме е срам да говоря за тях Wink щото съм ноу притеснителен.. да го е..


ех, тя пък баш за другите питаше....Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Цитат на: BeaZtiE

иначе струват - 25-30 евро (знам, щото преди няколко месеца жена ми искаше сирала и аз се набутах в един магазин и и взех една от любимата и марка - есте лаудер - предполгам, че има и по-евтини и по-скъпи)


Ама истина ли е толкова скъпа? Не може да бъде... леле... жена ти ще да е с вкус на милионерка... Тука 11 евро да е и ще ми падне камък на сърцето ако си я купя таз спирала... гледам все да е на намаление нещо...
Виж целия пост
# 5
Цитат на: BeaZtiE
.
иначе струват - 25-30 евро (знам, щото преди няколко месеца жена ми искаше сирала и аз се набутах в един магазин и и взех една от любимата и марка - есте лаудер - предполгам, че има и по-евтини и по-скъпи)

ама има и други спирали.. ама ме е срам да говоря за тях Wink щото съм ноу притеснителен.. да го е..


Абе ти верно много глупости пишеш Shocked
К`во общо с темата?
Писна ми да си местя курсора заради  Clown  :
Виж целия пост
# 6
Ми то хубаво спирала,ама 4уждо тяло е все пак.Аз се замислях по едно време,ама нещо не съм фен.Нека другите мами кажат как е със спирала.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: belyata
Писна ми да си местя курсора заради  Clown  :


като немаш кво друго да си преместиш - мести си КУРсора Wink
аз си го местим от единия крачол в другия непрекъснато Wink

Мама от Финландия,
абе де да я знам с къв вкус е.. аз от спирали не разбирам нищо - знам коя марка ползва и и купих таква спирала.. и гледам че от близо половин година само нея ползва.. има и разни други ама те събират праха.. пък и кво са 25 евро на фона на повиин (че и май повече) година.. нищо.. жълти стотинки Wink
Виж целия пост
# 8
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: belyata
Писна ми да си местя курсора заради  Clown  :


като немаш кво друго да си преместиш - мести си КУРсора Wink
аз си го местим от единия крачол в другия непрекъснато Wink


ох... не мога друго да кажа освен ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА... в кой крачол е сега?
Виж целия пост
# 9
е... тайна.. ти пък.. Embarassed  Embarassed  Embarassed
Виж целия пост
# 10
абе BeaZtiE ти май си навсякъде  #Crazy
Виж целия пост
# 11
аПсолютно.. зоркото око на властта Wink
октопода, който е впил пипала навсякъде
неизбежното, което ви диша във врата Wink Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
Цитат на: BeaZtiE
е... тайна.. ти пък.. Embarassed  Embarassed  Embarassed


Е кво... ти па кво се  Embarassed  Embarassed  Embarassed , давай на лични ако толкоз те е срам...
Виж целия пост
# 13
хехе имаш право на един отговор
ако познаеш може да ти дам да го преместиш Wink
Виж целия пост
# 14
Цитат на: BeaZtiE
хехе имаш право на един отговор
ако познаеш може да ти дам да го преместиш Wink


Хмм... колкото и привлекателно да звучи това... май ще ти благодаря и подвия опашка!  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия