Памперс или пелени за момче?

  • 1 611
  • 37
Мили майки на момченца, споделете какво правите. Напоследък ме гризе съвестта, че твърде често сме в памперс и пишлето ни не "диша", което можело да доведе до проблеми на потентността  Shocked Има ли всъщност доказана пряка зависимост? Или това са бабини дивитини? Ние все пак си сменяме памперса по 6 пъти на денонощие и при аку и понякога слагам пелени следобед и вечер преди къпане.
Виж целия пост
# 1
Не  съм чувала  досега  че памперса  може да  доведе  до  проблеми с  потентността , даже педиатрите  горещо  препоръчват  памперсите  пред  пелените . Ние  а и  всички  мои  познати  си  ползваме  памперси , като  преди  къпане  го   оставям  10-тина  минутки гол , само  по  боди .
Виж целия пост
# 2
Като беше по-малък и моят юнак беше непрекъснато с памперси. Педиатърът не е казвал, че може да възникне някъкакъв праблем.
Виж целия пост
# 3
Ами Кирил вече 9 месеца е на памперси и понякога, докато го къпя, му става пишлето Embarassed, така че засега проблеми с потентността няма Laughing Това в кръга на майтапа, но аз съм си фенка на памперса. Не могат да ме убедят, че мократа студена пелена е по-добре за него, при положение, че той досега изобщо не се е подсичал даже. Бабите естествено отричат памперса, но те отричат всичко ново, ако ги слушахме, бебетата ни трябваше да са осолени, намазани с мас и стегнато повити #2gunfire
Аз досега не съм срещала някъде да пише черно на бяло, че памперса е вреден. Според мен ако го сменяш редовно и го оставяш за малко по голо дупе при всяка смяна и преди/след баня, няма проблем.
Виж целия пост
# 4
Според мен това са бабини деветинини.За пръв път го чувам.Оставям го без памперс, само преди къпане, да развее пишата малко Mr. Green.
Виж целия пост
# 5
Според мен това са бабини деветинини.

 newsm10

Само с памперс сме били до момента. Пелени никога не съм ползвала! Naughty
Виж целия пост
# 6
и ние сме само по пампарс - след като се измием - при всяка смяна на памперса го оставям да си рита по дупе 10-15 мин-понтякога и повече...не вярвам че памперсът е вреден - даже е полезен за костите...
Виж целия пост
# 7
Само с памперси караме, не съм си и помисляла за пелени.
Виж целия пост
# 8
Само памперси и без никакво угризение  Wink, никога не съм слагала пелени!
Виж целия пост
# 9
Ако някой ми даде логично и покрепено с доказателства обяснение защо е възможно пелените да се по-добри от памперса....евала.
Аз досега не мога да се сетя за такова, дори само за обратното се сещам.

По принцип сигурно е най-добре нищо да не му се слага на детето...да си е голо по пишок и да расте на воля.
Само дето е леко нереалистично.
Виж целия пост
# 10
Никога не съм си и помислила да го повия с пелени NaughtyОставам го голичък преди баня.
На мен пък по- опасно ми се вижда това пристягане с пелени Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
Само памперс, въобще не ми е идвало на ум да ползвам
пелени.
Виж целия пост
# 12
Само с памперси е  PeaceПолзването на пелени е по-добрео от екологична гледна точка, но не е свързано с това дали пишето диша повече или по малко. Памперси сменяме по около 8-10 на ден, а като беше малък повече
Виж целия пост
# 13
Чувала съм го това, че памперсите водели до потентност, но за мен това са глупости. До сега сме били само с памперси.
Виж целия пост
# 14
Подкрепям мамите дотук, но искам да добавя, че всъщност в памперс пишлето и дупето дишат много по-добре, отколкото в пелена, защото пелената не абсорбира никаква част от влагата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия