Всеки ден ли да къпем 4 месечните си бебета?

  • 2 255
  • 66
Здравейте мами, имам следния въпрос. Понеже се позастуди доста времето та с това и в стаите са малко по хладни и се затоплят по-трудно, та за това майка ми ме кара да къпя беб4о през ве4ер че да не изтинел  newsm78. Аз си мисля че е хубаво такова малко беб4е да си се къпе всяка ве4ер, а вие как мислите? И как процедирате с вашите бебета?
Виж целия пост
# 1
Аз къпя всеки ден. Не съм споделяла, но ме питат редовно и винаги по един и същи начин: "Ти още ли къпиш всеки ден?"  #Cussing out
Ами, къпя-ходи, лази, пък да влиза мърляв в леглото.  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Да де ама аз ако не го изкъпя пък му измивам дупето ръцете и очите , и му сменям дрехите Rolling Eyes, така че пак е хигиенизиран.
Виж целия пост
# 3
Хубаво е всики ден да се къпе бебето.
Виж целия пост
# 4
bobi_iv,  по принцип до 6 месец бебчето се къпе всеки ден. След това го дават през ден особено косичката. Ние се къпим всеки ден, но когато имаме гости мием дупето, ръчичките и го преобличаме целия. Мисля, че не е фатално, ако не е всяка вечер. Най-важното е дупето и ръчичките да са измити.
Виж целия пост
# 5
Да. Аз се къпя всеки ден и ми е добре, защо и на него да не му е добре.
Виж целия пост
# 6
Аз къпех всеки ден даже и след годинката.Не можех да му спестя това удоволствие.Чак не му се излиза от коритото.
Виж целия пост
# 7
О, да къпих го и продължавам да го къпя Wink
Виж целия пост
# 8
Да, къпя го всеки ден. Затоплям стаята за къпане и стаята за преобличане и спане и след това намалявам температурата.
Виж целия пост
# 9
ами ние сме почти на три и се къпем всеки ден за да й създам някакъв режим защото тя свикна с банята и масажа и й харесва и ако пропуснем поради гости дупе задължително а тя си и търси банята зящото й доставя приятни усещания и знае че след това идва папкане и спане
Виж целия пост
# 10
Откакто стана студено го купем през вечер и не мисля, че хигиената му страда по някакъв начин от това. Естествено, лятото и като проходи особено, смятам, че ежедневната баня е задължителна.
Виж целия пост
# 11
Не се притеснявай, детето ти е още малко, не се нуждае от баня всеки ден. Само преди сън измивай дупето, ръчичките и личицето  Grinning

bobi_iv,  по принцип до 6 месец бебчето се къпе всеки ден...

Аз направих точно обратното, до 6 месеца къпехме през 1 или 2 дена, а като порасна започнахме всекидневната баня. За мен това е правилния начин!
Виж целия пост
# 12
майка ми ме кара да къпя беб4о през ве4ер че да не изтинел  newsm78.
сигурно ще се съгласиш, че бебчото ти и през вечер може да изстине.....
Виж целия пост
# 13
Ами до 6-тия месец е хубаво всяка вечер да се къпе, след това през вечер. Поне аз така правя.
Виж целия пост
# 14
Къпя го всеки ден. А баткото къпех всеки ден докато тръгна на училище - сега се къпе през ден. Ами как няма да къпя - хубаво е бебето да се къпе всеки ден, а като пропълзи и проходи не можеш да го слагаш мръсно да легне! А после като започне да се овъргаля из прахоляка при игрите - може ли да не го изкъпеш?! Случвало ми се е и по 2 пъти на ден да го къпя - когато се връщахме от игра в пясъчника...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия