Хронично гадене

  • 1 616
  • 7
Не знам как да се преборя с това чудо.
От година и нещо ме мъчи. Не е болка за умиралка, но пък хич не е приятно. Започва от сутринта като на моменти затихва и следобед пак ме почва понякога.
Първо си мислех, че се получава от сутрешното кафе и спрях да пия кафе преди работа, но и това не помогна. Сега лекарката ми предписа Мотилиум, но и от него няма ефект.
Гаденето не преминава в повръщане. Имам позиви за повръщане, но не мога да повърна, само ми излизат сълзи от очите и нещо като уригване се получава и след това ми се появяват и секрети от носа. Свързвам го донякъде и със стрес, но не знам колко трябва да съм спокойна, за да не се появява. Някой от вас сблъсквал ли се е с подобен проблем и има ли някакво разрешение?
Виж целия пост
# 1
Имаш ли проблеми с вестибуларния апарат?
Виж целия пост
# 2
Дай малко повече подробности. Може да е кардиоспазъм, може и други неща да са.
Виж целия пост
# 3
Имаш ли проблеми с вестибуларния апарат?
Ами напоследък да. От началото на годината много често ми се вие свят.
tanch, ако започна да си описвам всичките оплаквания, определено ще влезна в графата на хипохондриците.
Имам и едни бодежи от време на време в гърба, в гърдите, но не са постоянни. По принцип съм с ниско кръвно налягане. Доста ниско. Имала съм колапси многократно. Както си седя ми пада кръвното, причернява ми пред очите и имам чувството, че ми отлита душата. За около 5-10 минути се оправям, но след това задължително ме удря в стомаха. Присвива ме и след това ми минава съвсем.
Виж целия пост
# 4
Имаш ли проблеми с вестибуларния апарат?
Ами напоследък да. От началото на годината много често ми се вие свят.

Майка ми имаше такъв проблем миналата година. Няколко дни в болницата и беше на крака без този досаден проблем. Wink Известно време след това пиеше и Деган.
Виж целия пост
# 5
А какво й казаха? Поставиха ли й някаква диагноза? Сега вече минаха ли й оплакванията?
Виж целия пост
# 6
А какво й казаха? Поставиха ли й някаква диагноза? Сега вече минаха ли й оплакванията?
Ами диагноза.. нарушение във функцията на вест. апарат. Явява се нещо като спазъм на кръвоносен съд. Проявява се при пътуване с кола и автобус (вече).
Цитирам мама Simple Smile
Виж целия пост
# 7
На мен ми прилича да е на нервна почва, но дано не съм права.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия