За българската козметика - 2

  • 98 597
  • 387
ТЕМА -1

Заповядайте  Hug
Виж целия пост
# 1
На Бочко някой ползвал ли е слънцезащитните?Хубави ли са?По принцим им харесвам детските шанпоанчета и се чудя дали да не поръчам един крем със SPF newsm78
Виж целия пост
# 2
  bouquet
Да похваля и аз пробиотичната серия Yogurt of Bulgaria. Ползвам втора опаковка и съм изключително доволна. Кожата ми е суха, а това кремче я прави копринено мека, и което най - много ми харесва е, че не лъщя като тиган. Попива много бързо без да оставя мазен филм.
Виж целия пост
# 3
На Бочко някой ползвал ли е слънцезащитните?Хубави ли са?По принцим им харесвам детските шанпоанчета и се чудя дали да не поръчам един крем със SPF newsm78


бях взела това за тяло с 30 фактор на детето , много съм доволна аз си мажех през деня на плажа  и лицето /кожата ми е склонна към пигментация и е силно фото чувствителна / нямам никакви забележки  Peace
Виж целия пост
# 4
В предната тема някой питаше за натурална розова вода - на Лема е такава Peace
Виж целия пост
# 5
  bouquet
Да похваля и аз пробиотичната серия Yogurt of Bulgaria. Ползвам втора опаковка и съм изключително доволна. Кожата ми е суха, а това кремче я прави копринено мека, и което най - много ми харесва е, че не лъщя като тиган. Попива много бързо без да оставя мазен филм.

 Peace Peace
Виж целия пост
# 6
На Бочко някой ползвал ли е слънцезащитните?Хубави ли са?По принцим им харесвам детските шанпоанчета и се чудя дали да не поръчам един крем със SPF newsm78


бях взела това за тяло с 30 фактор на детето , много съм доволна аз си мажех през деня на плажа  и лицето /кожата ми е склонна към пигментация и е силно фото чувствителна / нямам никакви забележки  Peace
Приятно съм изненадана. Благодаря, че сподели!
Аз за детето все купувам на НИВЕА, защото на него тази марка добре му действа.
Виж целия пост
# 7
аз мисля да взема Биодерм  с фактор, но незнам дали става и за деца newsm78
Виж целия пост
# 8
Някой беше хвалил млакото за след слънце на Бочко, мисля да го пробвам, но ме интересува цената, ако някой знае  Peace  Иначе от така хвалената серия Йогурт на Биофреш, особено измивния гел - не се разбрахме с него. След 2-3 измивания си докарах ситни пъпчици по челото. След известно време реших пак да го пробвам в случай, че тези пъпчици не са били от него, но уви - пак се появиха. Дадох го на сестра ми - върна ми го след 1 седмици със същите оплаквания.
Виж целия пост
# 9
Не знам за тази розова вода, дали си пробвала на Икаров?
http://magazinski.com/42/flypagetpl/shopproduct_details/26

Дано съм помогнала.
Виж целия пост
# 10
 Аз препоръчвам ето тази - http://www.zoya.bg/%D0%91%D0%B8%D0%BE-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D … -%D0%BC%D0%BB.175  Peace
Виж целия пост
# 11
Момичета,някакъв опит с http://www.revivecosmetics.eu/index.html ?
Ползвала съм крем с охлювна слуз или както там се казва,вносен,не ми допадна.
И случайно попадам днес на реклама на този,български,с доста големи обещания-бори бръчки,петна и пр.И цената е голяма за БГ крем-40 гр.,43 лв.,ако не се лъжа.
Имат и фейсбук профил за който иска да погледне.
Ако някой го е ползвал,моля да сподели.
Виж целия пост
# 12
тези ли имаха реклама по "Меджик"?
покрай тях загледах и http://www.helixir.bg/ , но така и не поръчах  Crazy
преди време някой беше пуснал тема за кремове със слуз, но май нямаше много отзиви
Виж целия пост
# 13
BIOTEN не е ли и тя българска? От скоро я гледам на пазара, може и да не е нова, но ми стана интересно. Дори гледам имат промоция, 1 + 1 ( или нещо такова ), та им бях загледала анти-целулитните. Има ли някой, пробвал нещо на марката, или аз да се жертвам?
Виж целия пост
# 14
преди време някой беше пуснал тема за кремове със слуз, но май нямаше много отзиви
С търсачката ми излиза само едно мнение във форума,много положително newsm78.
Не че ми е спешно-Колагената и Йогурта още са ми наполовина пълни,а и вечер започнах да втривам само олио,кайсиево за момента.Набелязала съм си и Бялата дъвка за по-нататък.Яд ме е,че нямат пробички БГ кремовете.Дори и да е платена,предпочитам да тествам,преди да купя цяла кутия от нещо,което да се окаже после,че не ми понася.
От Йогурт на Биофреш имам пробиотичен дневен крем,чувствам го като добър хидратант.
Shu6omiga ,при мен се е получавало така от недобре съхраняван продукт точно на същата фирма.При тестване от друга опаковка оплакванията изчезнаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия