"Черешката на тортата" - 2 сезон - 11

  • 52 206
  • 601
# 300
Аааа, значи правилно съм разбрала, че не знам коя е..бе, мноО светила в тая малка България, бе...сите светят, а не огряват... Stop
Виж целия пост
# 301


Чалга-примата обявила война на чалгата..хаа...това съм го отървала...
Чети тук. Peace Взела се е много на сериозно. Laughing

В край на сметка пак не разбрах коя е Невена,защото и дизайнерка с такова име не знам.. ooooh!
Виж целия пост
# 302

Ето я:
https://www.facebook.com/nevenamoda
Виж целия пост
# 303
Намерих я,благодаря.  bouquet
Изобщо не ми е позната,наистина.А редовно следя клюкарските предавания.. newsm78
Виж целия пост
# 304
Хареса ми Наско, само тези десерти с печени ябълки, дюли и т.н. не мога да ги възприема като за пред гости. : ) Аспержите ми е интересно как ли са били, аз съм яла само в манджа и бяха ужасни, супер лигави, да не казвам като какво. От тогава не ме влекат.
Аз мисля, че Васил Петров трябваше да спечели - и яденето, и изненадата му бяха хубави. Всъщност само неговата изненада ми хареса.
Отделно ми се стори много конфузна ситуацията с наградата, според мен на никой от тях не му хареса, че Явор взе наградата, не бяха съгласни, не се ентусиазираха Лилана сама да определи, ама от пуста любезност и да не излезе, че много се натискат и много им пука, с половин уста се съгласиха, тя да се произнесе. И той самия почувсва, че не е за него. Много тъпо. Трябва да има регламент - ако има равни точки, задължително с гласуване да се избира победител, а той после, на когото иска да си подарява плакета.
Виж целия пост
# 305
Нали предният път с равни точки Манчев определи победителя?  newsm78

За Невена:

http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=283&aid=6878
Виж целия пост
# 306
Като й видях колекците и това, което постна сега...Невена ми стана много интересна като човек..

Тази седмица гледах с половин око и хич не бях в час Sad
Виж целия пост
# 307
Много съм доволна от тази вечер. Наско се представи чудесно. Душичка! Всичко ми хареса.

В предоставянето на наградата на Явор имаше психологически момент и Лилана много приятно ме учуди. Явор е доста комплексиран от всичко, през което е минал, и все се страхува някой в някой момент да не го попита за това, което му се е случило. Затова и държанието му в повечето моменти е доста неадекватно. Според мен, едва се сдържа да не се разплаче, когато Лилана каза, че предлага на него да му дадат наградата. Радвам се, че я дадоха на него, макар че, за мен, Наско я заслужаваше напълно.
Виж целия пост
# 308
Аз не знам какво се е случило на Явор Sad
Виж целия пост
# 309
Аз не знам какво се е случило на Явор Sad
Доколкото съм чувала-имал е период на употреба на наркотици Peace
Виж целия пост
# 310
Глория в Черешката, това ще се гледа...
Може да извика доктор Емилова да готви Mr. Green
Виж целия пост
# 311
Аз не знам какво се е случило на Явор Sad
Доколкото съм чувала-имал е период на употреба на наркотици Peace

...и доста трудно се е измъкнал...

Другата седмица са ми интересни Иво Инджев и Богдан Томов. Богдан познавам лично, много е забавен.
Виж целия пост
# 312
Здравейте!
Много ми хареса вечерта на Наско. Толкова спокоен, непринуден... абе, личи си когато имаш насреща си интелигентен човек. Нямаше изхвърляния, показа това, на което е способен.
 За мен най-реално беше да направят ново класиране, както сториха преди известно време, когато отново бяха няколко човека с еднакъв брой точки. Този наказателен вот не ми допадна. Когато Явор взе плакета се почувствах както когато го взе Нед. Най-добре за мен щеше да бъде плакета да вземе Наско и той кавалерски да го отстъпи на Хранова.
  Като гледах промото за другата седмица, имам чувството, че ще пада голям купон и ще е една много интересна седмица. Дано не се лъжа.
Виж целия пост
# 313
Изобщо не ми е позната,наистина.А редовно следя клюкарските предавания.. newsm78

Често-често минавам покрай магазина й, който като че ли е едновременно и ателие. По мое мнение роклите й са прекрасни. Някои от тях са мааалко прекалени за моя вкус, но ми се иска някога да имам една подобна рокля в гардероба си (като сваля 20-30 килограма) Grinning

За съжаление пропуснах вчерашната вечеря, по вашите коментари съдя, че Явор е бил поставен на място, макар че малко ми стана жал за него.
Мисля си, че Васил Петров трябваше да вземе плакета заради изненадата си или Наско, който не гледах.
Виж целия пост
# 314
По мое мнение роклите й са прекрасни. Някои от тях са мааалко прекалени за моя вкус, но ми се иска някога да имам една подобна рокля в гардероба си (като сваля 20-30 килограма) Grinning

Аз много харесах нейна рокля, но нямам 9000 лв за нея  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия