Холивудски тен?

  • 1 474
  • 11

 Не помня дали сме обсъждали тази тема  Thinking

Покрай въпросите за солариумите се сетих да заформим една дискусия за него(за холивудския тен де..). До колкото знам го има в Дима стил-София.Във Варна все още не. Цената беше някъде към 20Е(?), но поне е по-безопасно от солариума.А аз имам бенки и се страхувам да ходя на обикновен солариум. Това,което знам е, че след първата процедура трябва скоро да се направи още една,за да затвърди тена,след това само поддръжка. Но много цапало дрехите и трябва да си облечен в черно.

Случайно някой да им повече инфо,или да е ходил?Отзиви?
Виж целия пост
# 1
Не те ли мажат с автобронзант? newsm78
Виж целия пост
# 2
Аз не съм ходила, но мисля че във Варна го има,поне така ми каза приятелка, която се интересуваше също.Мисля, че има в соларното студио на "Ген.Киселов", скоро го откриха, щяхме да ходим точно за това за НГ, но така и забравихме.Ще питам за повече инфо и ще ти кажа ако разбера, но ми се върти в главата, че е 20лв, не евро. newsm78.Ама то ако трябва още една процедура пък, май пак толкова ще станат...
Виж целия пост
# 3
Не те ли мажат с автобронзант? newsm78
По-скоро те пръскат, май. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
че то няма да издържа повече от седмица-две,както и да го смятате,хич не излиза евтино #Crazy
Виж целия пост
# 5

 Ми пръскат, да.И аз се чудя тогава за чий е толкоз скъпо  Shocked

Аз точно на Киселов ходих на солариум,ама ме хвана шубето зарад бенките и спрях. И уж незнам какви мощни им били солариумите...дръжки! Или аз хващам бавно тен, или не знам какво, но ходих 6-7 пъти и не се промени АБСОЛЮТНО нищо  Shocked

За това и търся инфо за т.нар.Холивудски тен, за да разбера има ли логика да е толкова съпо и хубаво ли е в крайна сметка  Thinking
Виж целия пост
# 6
Ето тук има много информация по темата: http://www.hollywoodtanbg.com/st_bg.htm

Тенът трае около 10 дни, ако го направиш отново може единствено да стане по-тъмен, но не и по-дълготраен, т.е. и да го направиш 5 пъти с цел да ти остава за по-дълго време - няма смисъл. След процедурата трябва да си с широки и тъмни дрехи, защото белите ще се изцапат. В сайта има напътствия какво да направиш преди и след процедурата..
Според мен си заслужава само ако искаш да отидеш някъде и да си с ефектен тен(т.е. много тъмен). Но иначе повече си заслужава солариума! Naughty
Виж целия пост
# 7
Е, те там, нали имат "холивудски тен", аз за там знам.
Виж целия пост
# 8

 Ми пръскат, да.И аз се чудя тогава за чий е толкоз скъпо  Shocked

Аз точно на Киселов ходих на солариум,ама ме хвана шубето зарад бенките и спрях. И уж незнам какви мощни им били солариумите...дръжки! Или аз хващам бавно тен, или не знам какво, но ходих 6-7 пъти и не се промени АБСОЛЮТНО нищо  Shocked

За това и търся инфо за т.нар.Холивудски тен, за да разбера има ли логика да е толкова съпо и хубаво ли е в крайна сметка  Thinking

Имам приятелка, която също има бенки и беше ходила на солариум. На бенката беше сложила лепенка Simple Smile, пробвай ако искаш и ти така!
Виж целия пост
# 9
Аз си спомням, ама май се обсъждаше калифорнийски тен.  Wink Ако въобще има някаква разлика между двата метода. Wink
В София мисля, че Атама го предлагат.
Става с впръскване в кабина. И е безвреден, доколкото се твърди. newsm78
Виж целия пост
# 10
Ето я темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=30229.0
Виж целия пост
# 11

 Да,правилно ми се е въртяло в главата, че сме обсъждали нещо по въпроса. Но така, или иначче никой не каза нищо от собствен опит. Продължаваме да се пържим по солариумите,които са много по-вредни  Confused Аз смятам, че цената е тази, която спира хората да се възползват от Холивудския тен. Пък и 32 лева за една седмица... доста скъпо удоволствие.Солариума поне има по-голяма трайност. Само аз дето трудно ловя нещо солариумен тен  Rolling Eyes

А ми се искаше да имам малко по-здрав вид, че точно по това време на годината съм вече избеляла достатъчно от лятото и имам не здрав вид направо. Друго е да имаш секси тен  Flutter

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия