pomagajte!!!!

  • 766
  • 8
rodih predi 20 dni,nqmah dobre oformeni zurna za tova si kupih izkustveni,no deteo mi pak ne iska6e da su4e i se naloji da go dohranvam.ot nqkolo dni oba4e izob6to ne iska da su4e , a az se napuvam s pompata nad vsqka kapka,no e tvurde malko samo 30ml-40ml.
stra6no sum oburkana ,4eta na vsqkude razli4ni ne6ta....kato kapak po4nah da vdigam temperatura i imam neveroqtna bolka v gurdite.
dajte suvet ,ako nqkoj se e sbluskval sus su6tiq problem
Виж целия пост
# 1
Имаш ли зачервени очастъци по гърдите, най-вероятно имаш някой запушен канал и си задържала кърма. Слагай топли кърпи по гърдите и цеди, трябва да се разкарат тези зачервявания (може и да е по-твърдо мястото), за да не стане мастит. Настоявай детето да суче, слагай го по-често на гърда,пий течности ... нека и другите дадат някой съвет, действай за гърдите си, трябва да си смъкнеш температурата.
Виж целия пост
# 2
Имаш ли зачервени очастъци по гърдите, най-вероятно имаш някой запушен канал и си задържала кърма. Слагай топли кърпи по гърдите и цеди, трябва да се разкарат тези зачервявания (може и да е по-твърдо мястото), за да не стане мастит. Настоявай детето да суче, слагай го по-често на гърда,пий течности ... нека и другите дадат някой съвет, действай за гърдите си, трябва да си смъкнеш температурата.

Освен горното, ако имаш запушени канали, влизаш в банята и под топлия душ масажираш гърдите, после с ръка или помпа изцеждаш.
Освен това цеденето трябва да е често, а предполагам, че не цедиш нощем. Нощното кърмене стимулира хормоните, при цедящите това липсва, затова опитай да цедиш често.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че ще ти е най-полезно да се обърнеш към консултант по кърмене, биха ти помогнали най-добре. Звучиш много притеснена , така че не отлагай. Успех.

Пробвай да предлагаш на бебето гърда, докато е сънено или спи. Тогава е по-вероятно да я приеме.
Виж целия пост
# 4
ohhhhhhhhhhhh ne znam ve4e.cedq se i prez no6ta,nqmam za4ervqvaniq,no bolkata e sqka6 nosq kamuni v gurdite.kato legna osobenno imam 4uvstvoto 4e me du6at.ne sum sigurna dali temperturata e i ot 6evovete.rodih predi 20 dni i o6te me bolqt zverski.rodih po estestven na4in ,no mnogo tejko.tolkova iskam da kurmq deteto i sega samo reva i se nerviram.............. ina4e go mu4a koklkoto moga,da su4e.
Виж целия пост
# 5
Не се нервирай, опитай се да си спокойна. За шевовете се консултирай с гинеколог, за да не са се инфектирали. Можеш да се киснеш със смрадлика и да си слагаш върху тях марля с йодасепт, на мен това ми помогна да се оправя по-бързо, и моето раждане беше тежко. А ако отидеш на гинеколог му кажи за болката в гърдите, да ги погледне и да ти каже от какво е, не отлагай!!!
Виж целия пост
# 6
Относно болката, аз се чувствах така първите три месеца, гърдите ми постоянно се запушваха, въпреки МНОГО ЧЕСТОТО кърмене, точно изчезнеше една буца и се появяваше друга, това не ми е пречело на кърменето.Пих и много лецитин. При теб мисля, че проблемът е в това, че бебето не иска да суче. Консултант може да ти помогне на място, да ти покаже различни пози, особено ако имаш проблеми със зърната. Пак ти казвам-свържи се с тях

Уеб: www.podkrepazakarmene.com | Тел: 0896 418 488 Skypе: podkrepa.za.karmene | Email: info@podkrepazakarmene.com

или с ЛА ЛЕЧЕ ЛИГА ,

ние тук виртуално едва ли много ще можем да ти помогнем, а виждам че имаш желание да кърмиш. И спокойно.

Виж целия пост
# 7
i az imah problema sus zapu6enite kanali s purvoto mi dete.Pri men pomognaha zagrqvaneto s topla kurpa, ve4er si pulnih edno 6i6ence s gore6ta voda i go slagah do gurdata koqto me bole6e. Gore6t du6 s masaji i REDOVNO cedene. Za temperaturata pih samo paracetamol no nai mnogo 2 na den. Ako ne izpitva6 oblek4enie sled cedeneto naj dobre govori s lekar.
Cedi i dvete gurdi vseki put. no naj ve4e masaji! Uspeh
Виж целия пост
# 8
MILI MAMI,NEKA VSICHKI OT VAS ,KOITOSA RAJDALI V "MAJ4IN DOM" I SA SE SBLUSKALI S NEKOREKTNO I VULGARNO OTNO6ENIE MI PI6AT.OSOBENNO S AKU6ERKATA GURMEVA OT 11 ET.I BUSHMAKOVA OT 7 ET.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия