Количка - на старо или нова?

  • 1 182
  • 10
Колебая се дали да взема количка нова - Бертони Имола, Чиполино Бевърли Вип, Маг Инглънд Принцес (Рол?) или на старо Чико - все за около 200 лв!

Чудя се някой може ли да ми даде съвет newsm78 Embarassed Rolling Eyes?
Виж целия пост
# 1
Ако на Чико е в добро състояние те съветвам да вземеш нея-имам приятелки с изброените от теб модели и не са особенно доволни.Защо не разгледаш на Кенгоро триколката.Хубава е и е с предно колело което се върти на 360 градуса,което я прави страшно маневрена
Виж целия пост
# 2
От новите изброени, маг енглънда е най добрия вариант, хем е голяма, хем е манелрена, и доста по лека, от другите две. Но Чикото си е Чико. Само, е да знаеш, че Чикото струва нова 260 лв., но незнам дали вече може да се намери.
Виж целия пост
# 3
Само, е да знаеш, че Чикото струва нова 260 лв., но незнам дали вече може да се намери.

Нова количка Чико от цитирания модел струва 280 лв.   Naughty и доколкото знам са спряни от производство. Може да се намери някъде остатъчни бройки!
Виж целия пост
# 4
Аз бих си купила маркова количка на старо, стига да е запазена, разбира се. Количките на Чико (и другите по-скъпи марки) са много по-удобни и лесни за каране, като цяло са много по-добри в повечето отношения.
Виж целия пост
# 5
какво са тези колички на чико за 280 лева?Аз само лятна за толкова съм виждала
Виж целия пост
# 6
Залагам на нова.Не бих си купила количка на старо Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Чикото си е Чико, а и Пик ъп-а им е доста сполучлива, маневрена, лека, удобна ...
Виж целия пост
# 8
какво са тези колички на чико за 280 лева?Аз само лятна за толкова съм виждала

Chicco Pick up струва толкова. Чувала съм само добри отзиви за тази количка.
Виж целия пост
# 9
Сори, просто при нас в Добрич, като гледах количкатаа, е преди доста време, беше 260лв. Затова съм назовала тази цена, а може и да греша.
Виж целия пост
# 10
На мен 260 лева не ми се вижда много за количка Чико.При полоцение,че ще я ползваш и за лятна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия