Злоядо бебче-помагаите спешно

  • 398
  • 2
здравейте майчета.моята бебка е на 2 месеца и половина и яде по 6 пъти на ден най-много по 60 грама.тя се роди 3  и 300 и 50 сантиметра.до 15 ден след раждането беше качило 500 грама -хапваше си доста и след това какво стана незнам-спря да яде.почнаха  едни страхотни колики и аз си мислех че е от това ,но те спряха от преди две седмици а тя отново яде същото количество.когато ходих на консултация за 1 месец беше качила 350 грама #Crazy  а беше пораснало със 6 санта от деня на раждането.педито ми вика че така ще е щото е злоядо но за мен не е нормално едно бебе на 3 месеца да яде по толкова.Смених куп млека(Миломил Аптамил Нестожен НАН) и неиска и неиска да яде.После смених биберона и пак са6тото.помагаите
Виж целия пост
# 1
щом говориш в грамове предполагам, че сте на адаптирано мляко. Пробвай с Миломил на милупа. То е за злояди деца и е по-сладичко
Виж целия пост
# 2
Най-добре се консултирай със специалист, педито чвно не взима нещата присърце. Наиситна Милумила е за по-злояди дечица, но ти каза, че си пробвала и него Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия