появиха ли ви се стрии след раждането?

  • 11 051
  • 146

Анкета

появиха ли ви се стрии на корема след първото раждане?

Опции:

на мен лично ми се появиха в девтия месец по корема Twisted Evil въпреки 4е се мазах с разни работи от време на време
вие как сте? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
бечката, много хубава тема си повдигнала  Mr. Green
стриите са често срещано явление.
Виж целия пост
# 2
По корема, гърдите и дупето, а се мазах с какво ли не. Тези по гърдите и дупето ги няма вече, но тези на корема си ги имам, нищо че не се виждат много.
Виж целия пост
# 3
Нямам стрии от бременността. Аз се мажех постоянно от гушата до коленете.
Виж целия пост
# 4
По корема НИТО ЕДНА - въпреки че напълнях с 30 кг. Но си мазах редовно пупата с Дева анти стрии. Но не така стои въпроса за съжаление с бедрата и дупето - не им обърнах достатъчно внимание и сега имам по няколко стрийки там.
Виж целия пост
# 5
Не, макар че след раждането спрях да се мажа.
Виж целия пост
# 6
Не, на корема не. Не съм ползвала нещо специално за това, мажех се с бадемово мляко за тяло.
Виж целия пост
# 7
Ми с първата бременност се появиха към деветия месец/на 10-тия ден от него родих/. С тази все още нищо.Кожата ми първия път се преразтегна и сега  май не й прави впечатление Mr. Green
Виж целия пост
# 8
не. Незнам дали е от мазането с кремовете на чико или си е до кожа, но нямам. Започнаха да ми излизат малко по бедрата като почнах да отслабвам
Виж целия пост
# 9
Нямам нито една стрия от бременността, макар че качих 22 кг. Едва ли е от кожата, тъй като имам стари стрии от пубертета. Възможните причини са две: или е защото качвах много равномерно още от самото начало (по 2 кг на месец, последните два месеца- по четири), или крема Дева против стрии наистина действа  Laughing
Виж целия пост
# 10
от бързото отслабване след раждането ми се появиха по дупето и ханша
Виж целия пост
# 11
Не, нямам стрии, а качих 23 килограма. Мажех се всеки ден с крем против стрии на Галеник по време на цялата бременност и няколко месеца след това докато отслабвах.
Виж целия пост
# 12
Не, нито една. Но си имам от преди бременноста  Sad
Виж целия пост
# 13
Няколко се появиха дни преди да родя, а след секциото корема ми се сви изведнъж и се нацепи ужасно  ooooh!
Горе долу изчезнаха, но вече почти година и половина се мажа с кремове против стрии  ooooh!
Виж целия пост
# 14
бечката, много хубава тема си повдигнала  Mr. Green

Mr. Green

Не ми се появиха стрии, нито преди, нито след раждането. Качих 12 кг, мажех се с Чико. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия