За витамините"Мерц" и ползата от тях?

  • 61 090
  • 19
Ако някой ги е ползвал за да му порасне косата,ноктите и да му се изчисти кожата-нека сподели опита си. Grinning
Ако има други витамини за красота казвайте? Grinning
Виж целия пост
# 1
зълва ми ги ползва, но няма особен ефект. За растеж на коса 1 с.л чемшир в1 л.вода вариш 5 мин и всеки ден втриваш там където искаш да ти порасне.изпробвано е.
Виж целия пост
# 2
Здравей LIDYA,ползвах и аз тези витамини близо 3 месеца,но ефектът беше нулев,след кратка почивка си взех REVALID,и съм страшно доволна,косата ми спря да пада а и това беше проблемът ми,ноктите ми се деляха и сега забелязвам огромна разлика.Пробвай,цената е като на Мерц,акнето не се влиае от тях,но петната и неравностите по кожата-да!
Виж целия пост
# 3
Аз имах ефект от Ревалид , колежката ми освен, че нямаше ефект от Мерц, я гонеше и адски глад  Laughing , докато ги пиеше
Виж целия пост
# 4
Аз съм пила преди много време Mertz, та не си спомням дали имаше ефект. В момента след бременноста косата ми започна да пада като за световно (то и без това нямам чак толкова много), от аптеката ми препоръчаха Revalid - опаковката за 3месеца по 2 капсули е ~25 лв , а едновременно ползвам и ампули на Vichy, ами май вече наистина има ефект!
http://community.webshots.com/user/y_koleva100100
Виж целия пост
# 5
Аз пих Ревалид известно време и нямаше никакъв ефект. Попитах аптекарката - много мила и отзивчива жена. Тя се изрази доста негативно и за Ревалид и за Мерц. Каза че само рекламата им е голяма, иначе са боклуци. Взех си едни други, мисля че бяха чехски.. или нещо такова. Заедно със шампоан вършеха страхотна работа и бяха пъти по евтини от гореспоменатите. Ще погледна вкъщи за името и утре ще ти кажа по-точно Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Цитат на: bibi
Аз имах ефект от Ревалид , колежката ми освен, че нямаше ефект от Мерц, я гонеше и адски глад  Laughing , докато ги пиеше


Само не ми казвай, че се пълнее от Мерц, защото сега го пия
Значи нямат ефект...пия  ги преди всичко заради ноктите искам да са ми по-здрави иначе проблеми с кожата и косата нямам
Вече 1 седмица не виждам разлика, ама че видим
Виж целия пост
# 7
Аз пих - ефект нулев Close
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Shusha
Аз пих Ревалид известно време и нямаше никакъв ефект. Попитах аптекарката - много мила и отзивчива жена. Тя се изрази доста негативно и за Ревалид и за Мерц. Каза че само рекламата им е голяма, иначе са боклуци. Взех си едни други, мисля че бяха чехски.. или нещо такова. Заедно със шампоан вършеха страхотна работа и бяха пъти по евтини от гореспоменатите. Ще погледна вкъщи за името и утре ще ти кажа по-точно Simple Smile


VIOKOX? Само дето Лидия май иска нещо с комплексно действие, а това е само против косопад - не влияе на нокти и кожа...
Виж целия пост
# 9
Само не ми казвай, че се пълнее от Мерц, защото сега го пия
Значи нямат ефект...пия  ги преди всичко заради ноктите искам да са ми по-здрави иначе проблеми с кожата и косата нямам
Вече 1 седмица не виждам разлика, ама че видим[/quote]
Цитат


а-а-а-а не зная - не съм ги пила лично  Laughing , преди 2-3 броя имаше много готина статия или в 9 месеца или в мама списанието за витамините и кое може да се пие по време на кърмене, там доста ласкаво се бяха изказали за това чешкото и за Пантогар, ама то е в друга ценова група  Grinning  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
На мен мерца ми подейства много добре - костат ми спря да пада.Не съм напълнявала - напротив от раждането давам само надолу.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Shusha
Аз пих Ревалид известно време и нямаше никакъв ефект. Попитах аптекарката - много мила и отзивчива жена. Тя се изрази доста негативно и за Ревалид и за Мерц. Каза че само рекламата им е голяма, иначе са боклуци. Взех си едни други, мисля че бяха чехски.. или нещо такова. Заедно със шампоан вършеха страхотна работа и бяха пъти по евтини от гореспоменатите. Ще погледна вкъщи за името и утре ще ти кажа по-точно Simple Smile


VIOKOX? Само дето Лидия май иска нещо с комплексно действие, а това е само против косопад - не влияе на нокти и кожа...

Напротив,определено искам да е за косопад,ама ако и в останалите области се разкрася няма да имам нищо против.Но ти си права,че съм го написала така че да звучи комплексно Grinning
Проблемът ми е че започна да ми пада доста коса,аз съм с дълга и си мислех,че понеже космите са дълги изглежда че пада повече.Но и таткото забеляза че е повече от обикновенно и вече трябва да взема мерки. Imp
Има ли при вас такова чудо като сезонно падане на косата-през есента или пролетта и дали може да е това?
Благодаря ви и за предишните мнения! Grinning
Виж целия пост
# 12
Ревалид действат ужасно на стомаха, но мисля, че са добри.
Ефектът от Мерц е страхотен, но съм ги пила повече от 6 месеца. Вие нали не очаквате вече пораснала коса да бъде "поправена"?
 Всички витамини действат на непоникналата още коса - снабдяват я в процеса на растеж.

Аз съм най-доволна от витамините на Phyto - 50 лв. за два месеца, но източниците на витамини са натурални, затова са малко по-скъпи. Но нито дразнят стомаха.
Относно напълняването - поредната глупост!

Относно косопада - на мен есен ми пада косата точно както листата от дърветата. Затова е добре да се започне към края на лятото.

И ампулите на Виши са страхотни за косопад!
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Anonymous
Ефектът от Мерц е страхотен, но съм ги пила повече от 6 месеца. Вие нали не очаквате вече пораснала коса да бъде "поправена"?
 


Не, но очаквам да поспре да пада, а и ноктите ми да не  се цепят от основата Close . Както всеки препарат - действието е индивидуално - при мен нямаше такова.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Сенди
Здравей LIDYA,ползвах и аз тези витамини близо 3 месеца,но ефектът беше нулев,след кратка почивка си взех REVALID,и съм страшно доволна,косата ми спря да пада а и това беше проблемът ми,ноктите ми се деляха и сега забелязвам огромна разлика.Пробвай,цената е като на Мерц,акнето не се влиае от тях,но петната и неравностите по кожата-да!


Същата работа и при мен - пих Мерц без никакъв ефект, а от Ревалид съм доволна и смятам след някой и друг месец пак да го пия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия