3D Ехограф в СТАРА ЗАГОРА и Доктор Цонева ?

  • 3 670
  • 9
 Здравейте момичета , ходил ли е някой на преглед при Д-р Цонева в частния й кабинет и по-специално ме интересува доволни ли останахте от нейната компетентност по 3D ехографа й ? Колко струва прегледа с този ехограф и може ли да мине чрез здравната каса ? newsm78
Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 1
Здравей poli аз лично  съм  много  доволна  от  Д-р Цонева , ходих  при  нея да  ми  следи  цялата  бременност и съответно  после  и родих  при  нея . Тя не  работи  със  здравната  каса  така че  ако си решила  да  ходиш на  преглед трябва  да  си  платиш . Прегледа е 15 лв.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти andreana
Аз мисля да я посетя след около седмица единственно за това, защото разбрах че само тя имала триизмерен видиозон тук в СЗ ? Знаеш ли нещо по въпроса? Дали нейният е същият такъв 3D Видиозон където има на няколко места в София ?
Виж целия пост
# 3
Да  поли  наистина  засега  има  само  един такъв ехограф  в  С.З при  Цонева.Ако  искаш  мога  да  ти  дам  координати
Виж целия пост
# 4
andreana , а теб гледала ли те е на 3D Видиозона и ти доволна ли остана ?
Защото едно момиче от форума ми беше споделелило че Цонева нямала добрата професионална подготовка по този 3D Видиозон ? #Crazy
Поздрав
Виж целия пост
# 5
Мен  не  ме  е гледала на 3D , защото  го има  от 4 месеца , но една моя приятелка която  роди декември я гледа  последните  месеци на  този  ехограф  и каза че е доволна .За  компетентността незнам  доколко  я  има  ,но  пак  ти  казвам  аз  лично  сам страшно доволна  от нея, въпреки  че мен  ме  следеше  на обикновенния ултразвук  ми  каза  още  в 4 месец  пола  на  бебето и позна.
Виж целия пост
# 6
 Благодаря ти andreana Heart Eyes
Ще ти пиша след като я посетя  Grinning
Това ще е някъде след 06.02.06 Simple Smile тогава вече ще съм в 16 г.с
Виж целия пост
# 7
Дано  да  останеш доволна и  леко  бременеене preggo
Виж целия пост
# 8
Нищо хубаво не съм чувала за нея, Вярно тя има 3D ехограф,но не може да работи с него. Друг е въпроса,че е най подкупната лекарка в АГ-то относно израждането, а цялата работа там се извършва от акушерките,така ,че не си хвърляйте парите на вятъра,купете нещо хубаво на децата си.Успех  Peace
Виж целия пост
# 9
Нищо хубаво не съм чувала за нея, Вярно тя има 3D ехограф,но не може да работи с него. Друг е въпроса,че е най подкупната лекарка в АГ-то относно израждането, а цялата работа там се извършва от акушерките,така ,че не си хвърляйте парите на вятъра,купете нещо хубаво на децата си.Успех  Peace
И аз не съм чула за нея добри приказки,а пък е с такова самочувствие...нямам думи просто Outta Joint
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия